Altiplano szuka sprawiedliwości w prokuraturze

Redakcja dotarła do informacji, iż Spółka-Inwestor parku wiatrowego na terenie gminy Grodków -  Altiplano Development Spółka z o. o. SKA podjęła kroki prawne przeciwko grupie osób szkalującej jej dobre imię. Spółka złożyła stosowne wnioski do prokuratury i oczekuje, iż wkrótce ukrócony zostanie proceder bezprawnego szykanowania firmy i jej współpracowników. Warto podkreślić, że pomimo korzystnych rozstrzygnięć, zarówno w SKO, jak i w WSA, oponenci nadal próbują torpedować inwestycję, która znacząco poprawi budżet gminy Grodków i przez lata będzie głównym filarem wpływu podatków do kasy gminnej.

Jak wynika z pozyskanych informacji zarzuty dotyczą kilku osób, nawet o czyny zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

O sprawie będziemy starali się pisać w miarę jej rozwoju. Postaramy się uzyskiwać na bieżąco informacje z prokuratury.

Komentarze

Levor (niezweryfikowany)
Brawo altiplano

Brawo Altiplano, wreszcie może skończy się mieszanie w gminie przez tę grupę bezrobotnych krzykaczy. A i żony ich odetchną bo może dziady wezmą sie za prawdziwą robotę zamiast siedzieć na garnuszku współmażonki.

ornitolog (niezweryfikowany)
opinia środowiska

ludzi, włodarze i władza ma w dużym poważaniu to czarny bocian załatwił sprawę i nagle lipa wyszło szydło z worka i po wiatraczkach

zwyczajmy miesz... (niezweryfikowany)
opinia środowiska

Ornitologu , kiedy ty widziałeś czarnego bociana , chyba po delirce

ornitolog (niezweryfikowany)
gniazda są koło Nowej wsi i Starowic

czarny bocian w naszej gminie gniazduje i to jest nie jedyny ściśle chroniony gatunek ,który ucierpiałby w razie budowy wiatraków badania były prowadzone już w 70-tych latach , widzę tutaj na forum sami zainteresowani i mający interesy wiatrowe to sposobem na prawdę jest prostackie sugerowanie alkoholizmu przeciwnikom -to jest żałosne

Anonim (niezweryfikowany)
Ci ludzie to w większości

Ci ludzie to w większości biznesmeni oraz osoby którzy widzą dalej od takich pospolitych,przekupnych dziadów jak ty.Zresztą gdybyś głębiej się pochylił nad tematem to dostrzegłbyś skalę korupcji towarzyszącej tym zamiarom.A Altiplano życzę połamania zębów w dochodzeniu własnych niczym nieskrępowanych ciemnych interesików.

anonim (niezweryfikowany)
a

Ciekawe, ciekawe zaiste niech zrobią kolejną pikietę :)

pikieciarz (niezweryfikowany)
teraz nie ma sensu

przed wyborami na jesień sobie po pikietuję

pikieciarz (niezweryfikowany)
teraz nie ma sensu

przed wyborami na jesień sobie po pikietuję

anonim (niezweryfikowany)
aaasa

zaiste Ciekawe, niech jedni i drudzy zrobią sobie jeszcze pikietę :)

Sprawiedliwy (niezweryfikowany)
Z kim Wy trzymacie? i za ile

Z kim Wy trzymacie? i za ile się sprzedaliście?

tomek
Z kim Wy trzymacie? i za ile

Do kogo to pytanie

sprawiedliwy (niezweryfikowany)
Do autorki tekstu, anonima

Do autorki tekstu, anonima,levora.
Ci ludzie bronią naszych tyłków, a wy się czepiacie ?!!!!

kinga
Powyższa informacja tak jak

Powyższa informacja tak jak wiele innych zamieszczonych na portalu terazgrodkow24.pl dotarła do naszej redakcji. Zdaniem redaktora naczelnego jest ona ważna dla lokalnej społeczności - dlatego została opublikowana. Wszelkie insynuacje są w tym wypadku zbędne.

Anonim (niezweryfikowany)
Dla lokalnej społeczności

Dla lokalnej społeczności ważniejsze są programy walki z bezrobociem,rozwoju gminy przyjaznej mieszkańcom a nie interesy szemranej firmy chcącej do spóły z lokalnymi skorumpowanymi włodarzami zamienić nasze miejsca rodzinne w gigantyczny obiekt przemysłowy!!!!Jesteśmy dyskryminowani i to na własnym podwórku przez wszelakiej maści znajdów mieniących sie inwestorami!!

aaaaa (niezweryfikowany)
Nie ma się co kłócić jeśli

Nie ma się co kłócić jeśli chcę się dbać o nasze środowisko to trzeba stawiać farmy wiatrowe,jedynie w taki sposób ograniczymy produkcję dwutlenku węgla.

Najgorszy problem u nas jest taki,że każdy by chciał ,aby wiatrak stanął na jego polu.

ornitolog (niezweryfikowany)
ekologiczne bzdedty

człowiek odpowiada za 3 procenty produkcji co2 z tego 90 procent produkują kraje które mają gdzieś emisje i ograniczenia, a przy wietrze który jest w m terenie to nie sądzę żeby emisja ograniczona przez budowę wiatraka przekroczyła emisję potrzebną do jego produkcji .Dobrze że wybory nie długo i patologie związane z dofinansowaniem tych drogich nieefektownych i szkodliwych dla społeczeństwa technologii odejdą wraz z tymi co próbują wmanewrować nas w towarzystwo 200 metrowych potworów

Anonim (niezweryfikowany)
Są inne sposoby dbania o

Są inne sposoby dbania o środowisko a wiatraki sa tym ostatnim gdzie ulokowało sie kolesiostwo od brania kasy.Jak można mówic o ochronie środowiska w momencie gdy trzeba rozbudować elektrownie węglowe aby mogły uciągnąć ciężar utrzymania wiatraków w dni gdy nie pracują?I co do diabła z tą energią wiatrową która zamiast tanieć staje sie coraz droższa uderzając nas konsumentów po kieszeniach!ludzie opamiętajcie sie zanim polska stanie sie lasem wiatraków bo w tym temacie nie ma żadnych hamulców,rządy są ślepe niczym nietoperze w dzień a urzędnicy leniwi.

Levor (niezweryfikowany)
ornitolog od swojego ptaszka

jak w temacie

ornitolog (niezweryfikowany)
ale błysnołeś ilorazem

jesteś normalny czy interesują cię męskie ptaszki

wiatr (niezweryfikowany)
Nareszcie prawidłowa reakcja altiplano

Współczuję. Trochę szkoda żon i dzieci, że mają na utrzymaniu takich leniwych niezaradnych fanatyków " specjalistów" od WIATRAKÓW

aaaaa (niezweryfikowany)
Tak czy siak , wiatraki i tak

Tak czy siak , wiatraki i tak zostało postawione .Fermy wiatrowe to jest przyszłość, bo kiedyś i tak złoża węgla zostaną wyczerpane,a prąd będzie trzeba z czegoś otrzymywać.Nie zaprzeczam ,że przyroda jest ważna ,wszystkie rośliny i zwierzęta ,ale to jest tylko przykrywka ,aby wiatraki nie zostały postawione ,no bo jak na moim polu nie będzie stał wiatrak
tylko u sąsiada jak tak może być.

ornitolog (niezweryfikowany)
bez komentarza zostawię

sugestie o zawiści i zazdrości ,to nie mój poziom -zbyt prymitywne i prostackie. Nie zanosi się na budowę wiatraków w najbliższym czasie a ustawa oddalająca od siedzib ludzkich o 3 km jest w parlamencie dyskutowana i nie sądzę żeby została odrzucona bo to rzuciło by miliony głosów wyborczych w stronę opozycji 500 gmin protestuje a drugie tyle nie wie że będzie miało problem to jest masa głosów ,których nikt nie zlekceważy dla szemranych interesików koalicjanta

zigizigi (niezweryfikowany)
farmy

nie fermy

Anonim (niezweryfikowany)
Nie tak czy siak lecz ma być

Nie tak czy siak lecz ma być zgodnie z literą prawa,a Altiplano prawo to nagminnie łamie.Idioci którzy zgodzili się wpuścić ich na swoje pola mogą czuc się jak współwłasciciele własnego majątku.Kiedy ta firma sie wyniesie albo sprzeda ten złom wiatrakowy innej równie pogmatwanej to owi właściciele zamiast przykładowej złotówki za dzierżawę mogą dostać tylko 10 groszy...a gdyby firma zbankrutowała bo przeciez dotacje nie będą trwały wiecznie wówczas owy biznesmen polny zostanie z wiatrakami za które sam będzie płacił podatek od nieruchomości.

anonim (niezweryfikowany)
wiatraki

Zgadzam sie z tą odpowiedzią dlaczego nie umnie tylko u sasiada ,to jest czysta zawiść czy ci ludzie nie mają co robić,tylko mącić ludzią w głowach ,kazde ma swoje zdanie i nie musi takich słuchac

Anonim (niezweryfikowany)
Rozumiem,że zakładasz iż

Rozumiem,że zakładasz iż wszyscy z protestujących mają pola na których liczyli że powstaną wiatraki...zawiedli się bo pole sąsiada było atrakcyjniejsze więc teraz protestują bo zostali bez wiatraczka?w takim razie o co walczą ci którzy pól nie mają?o działki z wiatrakiem?
Ależ trzeba być umysłowo ograniczonym aby wysuwać takie tezy...i najgorsze jest to,że wszyscy zwolennicy wiatraków operują tymi samymi sloganami,nie widzą bądź podkupieni nie chcą widzieć jak szkodliwa jest to w dłuższej perspektywie czasu inwestycja.

Józef Bąk (niezweryfikowany)
to będzie informacja

jak sprawiedliwość zainteresuje się tą firmą.

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31