Pięciu na fotel burmistrza Grodkowa

Termin rejestracji kandydatów na burmistrzów minął w ubiegły piątek 17 października. Już wiadomo, że o fotel burmistrza Grodkowa zmierzy się pięciu kandydatów. Choć lista nie jest jeszcze zamknięta. 

 

16 listopada w wyborach na burmistrza zmierzą się:

 

Marek Antoniewicz – zamieszkały w Wierzbniku, lat 55, wykształcenie wyższe. Startuje z ramienia Prawicy Ziemi Grodkowskiej. Obecnie burmistrz Grodkowa, który będzie walczył o reelekcję na czwartą kadencję. 

Miłosz Dębowski – zamieszkały w Grodkowie, lat 42, wykształcenie wyższe. Startuje z ramienia SLD Lewica Razem. Od 15 lat pracuje w Urzędzie Miejskim w Grodkowie na stanowisku inspektora ds. ochrony środowiska. Od dwóch lat jest prezesem Grodkowskiego Klubu Sportowego.

Waldemar Kwiatkowski – zamieszkały w Młodoszowicach, lat 44, wykształcenie zawodowe.  Startuje z ramienia Forum Obywatelskiego Grodków. Obecnie sołtys Młodoszowic. 

Agata Wasilenko-Mikuta – zamieszkała w Grodkowie, lat 46, wykształcenie wyższe. Startuje z ramienia Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro.  W poprzednich wyborach samorządowych również ubiegała się o fotel burmistrza Grodkowa.

Jan Cebrat – zamieszkały w Grodkowie, lat 59, wykształcenie średnie. Startuje z ramienia Wspólnota Patriotyzm Solidarność

 

Do tej pory Miejska Komisja Wyborcza w Grodkowie zarejestrowała pięciu kandydatów i nic nie wskazuje na to, że będzie ich jeszcze więcej. Choć lista kandydatów nie jest jeszcze zamknięta. Prawo do wystawienia kandydatów na burmistrza Grodkowa miało sześć komitetów, które zarejestrowały kandydatów na radnych, w co najmniej połowie okręgów wyborczych. 

 

Komentarze

anonim (niezweryfikowany)
Głosuję na Pana Antoniewicza!

Głosuję na Pana Antoniewicza!!!

Anonim (niezweryfikowany)
A ją na WAsilenko bo mam

A ją na WAsilenko bo mam wrażenie że Pan Antoniewicz już się wypalił

Grodkowianka (niezweryfikowany)
Kandydat na Burmistrza Grodkowa

Mam duże wątpliwości co do wyboru Burmistrza.Burmistrzem ,powinien zostać człowiek
inteligentny,wykształcony,otwatry na ludzi i dla ludzi całej gminy Grodkowa,powinien wiedzieć co złego dzieje się w jego okręgu pracy,by nie przychodzono ze skargami ,które powinny być rozwiązywane przez jego podwładnych,chyba....że jest to kwestia naprawdę
ważna.Burmistrz winien jest być we współpracy z obywatelami miasta i gminy Grodków.
To samo dotyczy mieszkańców,powinna być obopólna współpraca,zwłaszcza podniesienia walorów i wartości Gminy Grodkowa.Wiele osób jest bez pracy,jednak w mieście jest sporo do zrobienia,proponuję...prace dorywcze / dbanie o czystość miasta i okolic,praca w poprawie budynków ,tynki odpadają,klatki schodowe bez dozoru,remonty budynków mieszkalnych/ w zamian za zadłużenia czynszowe lub inne.
Więcej patroli na mieście i parkach,by można było bezpiecznie chodzić ,sprawdzanie nieletnich maluchów do 14 lat ,skąd mają na alkohol i papierosy,to wszystko jest naszą SPRAWĄ......Czy kktoś temu podoła?

AGATA (niezweryfikowany)
BURMISTRZ

CZARNO TO WIDZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Grodkowianin (niezweryfikowany)
Kwiatkowski

Ja na pana Waldka Kwiatkowskiego, bo to jedyny kandydat, który ma dla nas realne alternatywy.

Anonim (niezweryfikowany)
A my głosujemy na Panią Agate

A my głosujemy na Panią Agate bo jest bardzo wrażliwa kobietą i widac jak bardzo lubi pomagać ludzia a przedewaszystkim matko samotnym wychowujących dzieci i rodzinom wielodzietnym i wiem że będzie super Burmistrzem Czymamy kciuki Pani Agato

brutus (niezweryfikowany)
A GDZIE ORTOGRAFIA

A GDZIE ORTOGRAFIA

aga (niezweryfikowany)
czymajcie..ha ha ha ...

czymajcie..ha ha ha ....zapewne otworzy perfumerię w Grodkowie...aby zabić smród który się za nią wlecze

anonim (niezweryfikowany)
Jakie alternatywy? Jakie

Jakie alternatywy? Jakie konkretne pomysły mają Pani Wasilenko i Pan Kwiatkowski?

Anonim (niezweryfikowany)
Błagam tylko nie Jan C. To

Błagam tylko nie Jan C. To jakiś żart?

korek (niezweryfikowany)
burmistrz

wreszcie w gm.Grodków ruszą czarne charaktery,zniknie bezrobocie,zwiększą się zasiłki-każdemu po 3 tysiące zł-a co nie Polska się uczy jak należy wybierać burmistrzów,brawo dla organizacji wystawiających kandydatów,niech żyje wolność i swoboda!

Grodkowianka (niezweryfikowany)
kandydaci na burmistrza

Biedny będzie ten burmistrza z takimi kandydatami na przyszłych radnych !!!

pawel (niezweryfikowany)
narescie

nasz pan jan zdecydowal sie!!!!chwala bogu!!!

jaki (niezweryfikowany)
narescie fajny wpis chwala ci

narescie fajny wpis chwala ci pawel

pawel (niezweryfikowany)
kabaret

pan Jan co cztery lata....odgrywa swoja role....i pozniej przez cztery lata czuje sie senatorem.poslem.radnym. burmistrzem...krawata i garnituru nie sciaga...codziennnie przygotowany do zajec!!!.....p. janie....ten papieros na ulicy nie przystoi ...funkcionariuszowi publicznemu!!!....no bo ochroniarz .radca...koniecznie maja byc!!!!i tak do nastepnych wyborow!!!!pan nam jest potrzebny....tylko nie zabieraj Pan glosu!!!...bo i o czym!!!zycie jest trudne!!!!

korek (niezweryfikowany)
publiczny pan

a może by tak J.C na Prezydenta RP-co się rozdrabniać-jakiś tam burmistrz

andrzej (niezweryfikowany)
kabaret

Pan Jan i Pan Waldemar powinni zrobić debatę. Dwa orły na naszym niebie. Dwie reszki na jednej monecie. Mogliby licytować się na niej, który robi w gminie większą destrukcję i którego rozdyma większa ambicja i napompowane do granic możliwości ego. Dwóch kandydatów, a jakby jeden Waldejan. Oj będzie śmiechu w tej kampanii. Jak jeszcze dołączy do tej dwójki Miłoszek, to będzie mieszanka wybuchowa. Pierdzielnie ku naszej radości.

Anonim (niezweryfikowany)
Dwa głosy tj.swój i konkubiny

Dwa głosy tj.swój i konkubiny nie wystarczą żeby zostać burmistrzem

bezrobotny Bernard (niezweryfikowany)
Pan Jan

Nie wiem, dlaczego się czepiacie tego człowieka. Jest nad wyraz zaradny życiowo. Pracą nigdy się nie zhańbił, a żyje jak panisko, zawsze pod krawatem, na papierosy starcza i na karmę dla pieska. Dzieci tez głodne nie chodzą.Dobrze wie, co mu się od pomocy społecznej należy i jak to wyegzekwować. Może nauczy nas, jak to się robi. Zagłosuję na niego A co!

janek (niezweryfikowany)
wybory

Mam pytanie czy burmistrzem może zostać osoba z prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne?

irena (niezweryfikowany)
a kto sprawdzi.....

a kandydaci na radnych..... nic sobie z tego nie robia!!!...malo tego nikt z komitetow tego nie sprawdza....ja chcialbym aby radny moj ....byl czysty .bo inaczej. ... powinien dac se spokoj.!!!...ale co sie dziwic co robia poslowie!!!???

bezrobotny - ro... (niezweryfikowany)
wybory

Wybory zaiste mamy w tym roku . Dżuma , cholera, tyfus, wąglik i glejak zaprawdę wybór trudny. Jak prosty, bezrobotny mieszkaniec naszej gminy ma dokonać wyboru w głosowaniu na Burmistrza?! Większość obywateli przy takiej możliwości wyboru pozostanie w domu, bo jako zawodowi malkontenci powiedzą: " przecież nie ma na kogo głosować". Potrafimy jedynie narzekać i utyskiwać na ogólną obojętność, ale co każdy z nas zrobił aby to zmienić ?! Zazwyczaj NIC ,bo mój głos i tak nic nie zmieni. PRZECIEŻ TO MY, KAŻDY Z OSOBNA DOKONUJE WYBORU I ZGADZA SIĘ NA TO CO TERAZ MAMY : BEZROBOCIE, BRAK SZPITALA, KOMUNIKACJĘ TRAMWAJOWĄ BRZEG-NYSA :( , UPADAJĄCE FIRMY I OGÓLNY MARAZM. Nawet "lumpexy" są zamykane, bo kto i za co ma tam kupować?!
Żadna inicjatywa w oczach naszych włodarzy nie jest potrzebna. Wystarczy ,że sami stworzyli towarzystwo wzajemnej adoracji i dzielą się "drobnymi" z kasy gminnej. Wszyscy od lat to obserwujemy, ale poza narzekaniami nic z tym nie robimy. WRĘCZMY CZERWONĄ KARTKĘ TYM WSZYSTKIM ,KTÓRZY TAK BARDZO SIĘ STARALI ABYŚMY ZNALEŹLI SIĘ W TAKIM POŁOŻENIU!!!
Radni i Burmistrz zrobili już wystarczająco dużo dobrego - DLA SIEBIE!

KAŻDY POWINIEN UCZESTNICZYĆ W WYBORACH!!!
TO ŚWIĘTE PRAWO ALE I OBOWIĄZEK ODPOWIEDZIALNEGO OBYWATELA !!!
SPRZECIW OBYWATELSKI WOBEC KANDYDATÓW W POSTACI NIEWAŻNEGO GŁOSU, TO SYGNAŁ NA BRAK ZGODY SPOŁECZNEJ NA DALSZĄ NASZĄ DEGRADACJĘ !!!

Muminek (niezweryfikowany)
wybory

Absolutnie się z Toba zgadzam.Dobrze by było, zeby wyborcy sobie uzmyslowili, ze wszystkie te rzeczy zdarzyły sie przez ostatne lata gdy u wladzy bylo towarzystwo wzajemnej adoracji. Ludzie idzcie na wybory, zmiencie to!

Krzysiek (niezweryfikowany)
Wybory

A ja chcę takiego burmistrza który stworzy u nas jakies miejsca pracy . Za jakiś czas zostanie tu kilka marketów i cichlandów .

Anonim (niezweryfikowany)
Ci co byli mieli już swoją

Ci co byli mieli już swoją szansę , rozliczmy ich z tego

krystian (niezweryfikowany)
ale jak tu w naszej gminie ma

ale jak tu w naszej gminie ma się coś rozwinąć jak przegrani tylko dołki kopią najpierw referendum ...gmina za to musiała zapłacić -za te widzimisię przeciwników a mało kasy na te referendum nie poszło ,nasyłanie NIK u to już norma . a przeciąganie inwestycji , blokady , pikiety -to wszystko zajmuje czas i pieniądze wybranych w demokratycznych wyborach (WIĘKSZOŚCIĄ GŁOSÓW ) na burmistrza i radnych ludzi -a później marudzenie ze nic w tej gminie się nie robi

Anonim (niezweryfikowany)
To idź dalej za ''elitą''

To idź dalej za ''elitą'' rządzących i przyklaskuj dewastacji przyrody jaka ma miejsce w naszej gminie,przyklaskuj załatwianiu interesów cichaczem pod biurkiem dla wybrańców,nagminnego łamania prawa tudzież bezkarnym tuszowaniu przegięć w imię wszechwładnej mamony.Idź i głosuj aby żyło Ci się dostatniej z obecną kastą włodarzy.

wyborca (niezweryfikowany)
Wykształcenie

Jako wyborca jestem bardzo ciekaw, jeżeli to nie tajemnica, jaką to ukończył szkołę zawodową i jaki wyuczony zawód ma kandydat na Burmistrza Pan WALDEMAR KWIATKOWSKI.

Muminek (niezweryfikowany)
wybory

O ile mi wiadomo, to poziom wyksztalcenia nie jest kryterium do mozliwosci startowaia w wyborach.Lech Walesa nie byl wyksztalcony, a byl prezydentem Polski, podobnie Ronald Regan-aktor-prezydent.Jak widac po naszym obecnym burmistrzu, wyksztalcenie niczego nie gwarantuje.Jedynie uczciwosc i zdrowy rozsądek w dzialaniu, dusza spolecznika i chec pracy dla dobra ogółu, to cechy wymagane do starty w wyborach.

rybka (niezweryfikowany)
wykształcenie

Od razu jakieś filozofie, a to prosto i po ludzku l udzie są ciekawi, kto chce nami rządzić - piekarz? mechanik? hydraulik? Mają to chyba prawo wiedzieć. O pozostałych kandydatach wiadomo, gdzie się uczyli, a Kwiatkowski taki jakiś tajemniczy. Gdzie on tą zawodówkę kończył? Jakieś CV przed przyjęciem do pracy w urzędzie by się przydało, żeby pracodawca (my ludzie) wiedział z kim ma do czynienia.

Anonim (niezweryfikowany)
wystarczyło przyjść osobiście

wystarczyło przyjść osobiście na spotkanie z P.Kwiatkowskim i spytać, nic trudnego

Muminek (niezweryfikowany)
wyksztalcenie

Bedzie gmina rzadzil burmistrz i radni.Mam nadzieje, ze z roznym wyksztalceniem, doswiadczeniem i wrażliwością. Teraz wiekszosc to nauczyciele, ktorzy byli przyzwyczajeni do dobrych pensji w budżetowce.

to ja (niezweryfikowany)
wykształcenie

wystarczy że chcą być

anonim (niezweryfikowany)
Witam, chciałabym wyrazić żal

Witam, chciałabym wyrazić żal, że na jednej z lokalnych stron internetowych nie publikuje się niewygodnych dla administratora komentarzy. Pisałam wiele razy, nikogo nie obrażając i nie ma śladu po moich komentarzach. Przykro się robi gdy kandydat/kandydatka na Burmistrza mówi o wspólnym podejmowaniu decyzji przez społeczeństwo, a nie pozwala się wypowiedzieć w kulturalny sposób. Piszę tutaj, ponieważ wiem, że w tym miejscu mój komentarz się pojawi i nie zostanie zlekceważony. A osoby, które nie przyjmują do wiadomości krytyki w stosunku do swojej osoby nie mogą liczyć na mój głos. Mam nadzieję, że myślicie podobnie.

gość (niezweryfikowany)
burmistrz

Jedyny kandydat godny uwagi to osoba p. Miłosz Dębowskiego - Doświadczenie w pracy samorządowca. będę głosował na Pana.

Anonim (niezweryfikowany)
Tak,to wielki fachowiec,nie

Tak,to wielki fachowiec,nie ma sobie równych jeśli chodzi o drzewka w gminie Grodków,jest szybszy nawet niż piła tartaczna...ci co chodzili na zebrania zapewne wiedzą co mam na myśli.Żenada,po prostu żenada,wstyd i hańba.

reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31