Justyna Kusicielek - Sołtys Bąkowa

Sukcesy: Ÿ

Doposażenie placu zabaw Ÿ

Odnowienie przystanku autobusowego Ÿ

Nowa trawa na boisku, kontener, który ma posłużyć jako szatnia i wiata Ÿ

Nowe gabloty informacyjne Ÿ

Kosz na śmieci – cmentarz komunalny Ÿ

Imprezy kulturalne (dwudniowe dożynki) Ÿ

Darowizny od firmy Altiplano (wiata na boisko, elementy placu zabaw, studnia głę binowa na cmentarzu komunalnym) Ÿ

Za nagrody pieniężne otrzymane w konkursach na dożynkach gminnych zakupiono: stroje reprezentacyjne, talerze,sztućce, frytkownice

Porażki: Ÿ

Brak świetlicy Ÿ

Chodniki

  • Tak514
  • Nie578
Voting is closed.

Komentarze

Bąkowianka (niezweryfikowany)
Pani Sołtys

Uważam, że lepszego sołtysa do tej pory u nas nie było. Dziękuję i oby tak dalej, oby niesprawiedliwość i niewdzięczność ludzi nie zniechęciła Pani do działania

Anonim (niezweryfikowany)
Pani sołtys

Popieram Bakowiankę.

mieszkaniec (niezweryfikowany)
pani sołtys

Brak świetlicy nie jest porażką pani jako sołtysa, ale gminy, że nie wysiliła by dać na to fundusze. A chodnik jest we wsi. Bardzo jestem zadowolony z pani kadencji. Każda wieś powinna mieć takiego sołtysa.

z Bąkowa (niezweryfikowany)
Pani Sołtys

Również popieram Bakowiankę. Organizowanych było dużo imprez na wsi, wieniec dożynkowy, dla dzieci słodycze na dzień dziecka. Odnowiony został też plac zabaw we wsi, dokonał tego mąż pani sołtys i jej tato. Boisko latem zawsze było wykoszone i zadbane.

mieszkanka (niezweryfikowany)
impreza za imprezą

Chyba mam sklorozę bo nie potrafię sobie przypomnieć więcej zabaw niż jedną.

gość (niezweryfikowany)
sołtys

Chciałabym powiedzieć ze w Bakowie nie było jeszcze takiego dobrego sołtysa.

. (niezweryfikowany)
najlepsza soltys

Pani sołtys podczas swojej kadencji zrobiła więcej niż pozostali sołtysi we wsi razem wzieci

BĄKOWIANKA (niezweryfikowany)
PRZECIĘTNA SOŁTYS

Szału jakoś nie wdać ,a do dyspozycji góra pieniędzy że nie wiadomo na co wydać, mogłaby o wiele więcej zrobić ale jej już się nie chce i tak na koniec powiedzą że nic nie zrobiła (służ komuś wiernie to on ci pierdnie)

jery (niezweryfikowany)
mam nadzieje

mam nadzieje ze zostanie pani z nami duzej

Anonim (niezweryfikowany)
najjjjjjjjjjjjjjjjjjlepsza

najjjjjjjjjjjjjjjjjjlepsza jest nasza pani sołtys :-) nie było takiego sołtysa u nas i nie będzie !!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam naszą panią sołtys i jej super rodzinke :-)

. (niezweryfikowany)
Niesamowite

Ale zaje..ste jaja robicie dupolizacze .

Ill (niezweryfikowany)
Zdziwiony jestem wielce,że

Zdziwiony jestem wielce,że tutaj nie mogę oddać głosu

Anonim (niezweryfikowany)
przystanek

Kilka dni temu ktoś się zlitował i posprzątał BRAWO ,BRAWO ,BRAWO to jest sukces.

MIESZKANKA (niezweryfikowany)
sprzątanie przystanku to nie

sprzątanie przystanku to nie jest obowiązek SOŁTYSA wychowujmy odpowiednio swoje dzieci to bedzie czysto a to jest wielki sukces że pilnuje porządku przestańcie bruździć , bo powiniście się wstydzić bo do tej pory nie dzialo się nic , tamci sołtysi też dostawali pieniądze z gminy i co się z nimi działo nikt niewie sprzęt który dostli stał po stodołach a teraz jest wykorzystywany do koszenia cmentarza boiska i to wielki wstyd że ona mówić że ona nic nie robi BO ROBI BARDZO BARDZO DUŻO i jeżeli by zrezygnowała to nasza wieś umrze jest mądrą wykształconą osobą i miejmy nadzieję że jeszcze długie lata będzie z nami

ja (niezweryfikowany)
przystanek

Brud a nawetnsyf na przystanku jest wina tylko i wylacznie mlodziezy w dodatku nie wychowanej. Pani soltys wraz z mieszkancami nie raz tam sprzatala lecz nikt nie potrafil uszanowqac tej pracy. Szkoda slow. Trzeba najpierw dzieci zaczac wychowywac a pozniej czepiac sie bezsensownych i nieuzasadnionych argumentow.

gosc (niezweryfikowany)
glosy na nie

Jestem ciekawa czym kieruja sie osoby dajace glosy na nie. Czy te osoby probowaly pomoc soltysowi w zminianiu ooblicza wsi, czy w ogole maja jakiekolwiek pojecie, jakie to trudne zajecie wymagajace nieustannych wyrzeczen ! LUDZIE ZASTANOWCIE SIE ZANIM ZAGLOAUJECIE NA NIE !!!

anonim (niezweryfikowany)
glosy na nie

Glosy na nie sa wystawiane tylko i wylacznie z ludzkiej zaqisci i zazdrosci ! Bez sensu kompletnie. Zamiast dodawac komus otuchy i chceci do dzialania tylko sie go doluje alenludzie nie tylko w Bakowie tacy sa. Niestety !!!!

anonim (niezweryfikowany)
szkoda

Ludzie bardzo szybko zapominaja o tym co sie dla nich robi. Wieniec, zabawy dla dzieci nie wspomne juz o zabawie doYnkowej i festynie. Wszyscy uczwstniczyli, dzieki dozynkom o Bakowie zrobilo sie glosno w powiecie a nawet wojewodztwie ale jak widac ludzie i tak niczego nie doceniaja

mieszkaniec (niezweryfikowany)
hfjf

W Bakowie nie ma sensu niczego robic bo ludzie i tak nie odcenia a w dodatku zmieszaja z bblotem. Az wszystkiego sie odechciewa. Szkoda mi tylko soltysowej i ja podziwiam zentak sie angazuje

życzliwy (niezweryfikowany)
Macie bardzo mądrą i miłą

Macie bardzo mądrą i miłą panią sołtys, doceńcie to w końcu, zanim dziewczyna będzie miała niektórych leniwych i złośliwych powyżej uszu.

mieszkanka (niezweryfikowany)
zawiść i zazdrość

Po śmierdzących leniach to wszystko spływa ,że ktoś cokolwiek zrobi również dla niego, sam nie potrafi nic tylko krytykować.

mieszkaniec (niezweryfikowany)
głos na nie

bzdury bzdury jeszcze raz bzdury taka z niej pani sołtys ,że pierwszy rok zjednała sobie mieszkańców osiedla latali sprzątali i dużo krzyczeli .Teraz dobrego fotografa i pokarze co tak naprawdę widać .W kole gospodyń to są prawie same wdowy ,które przez kilka lat wstecz nawet palcem nie ruszyły do pomocy innym sołtysom ,a teraz wielkie aktywistki .Myślę że tak pięknie to tylko piszą mieszkańcy osiedla na którym mieszka pani sołtys.Panią sołtys to tylko widać raz w roku na zebraniu wiejskim .Podatek to roznosi mąż pani Sołtys bo ona sama nie ma czasu dla mieszkańców .

Bąkowianka - P.... (niezweryfikowany)
może zacznijmy się ujawniać?

do mieszkańca - może zacznijmy się ujawniać? Dlaczego każdy jest mądry pod pseudonimem? Mieszkańcu, a Ty co zrobiłeś dla wsi? W jaki sposób wcześniej te kobiety miały pomagać, skoro nikt z poprzednich sołtysów nie wpadł na pomysł, żeby takie koło założyć? Poza tym, w kole działa przewaga młodych dziewczyn i kobiet, a że są i wdowy - to coś złego?..

A powiedz mi, kto robił podziały pomiędzy wioską, a osiedlem i dążył do tego - już od zebrania, na którym wybrano p. sołtys - mieszkańcy wioski byli bardzo oburzeni, a wręcz padło pytanie, po jakim czasie można odwołać sołtysa - nie dając kobiecie szansy i od razu ją skreślając (!).

Bąkowianka (niezweryfikowany)
może zacznijmy się ujawniać?

Bąkowianka - P. Chrabąszcz

pfeee (niezweryfikowany)
BZDURĄ JESTEŚ TY

Oczernić umiesz anonimowo, a pewnie na żadne zebranie nie przyszłeś!
Żal Ci dupe ściska? Pewnie jakaś psiapsióła poprzedniej sołtys!

a pfeee... Otwórz oczy, rozglądnij sie po wsi i później pier***

mieszkanka (niezweryfikowany)
Zjednała sobie ludzi w

Zjednała sobie ludzi w pierwszy rok i pracuje z nimi juz 4 rok .A co może ma sprzątać całą wioske sprzątac byscie sie wstydzili. A co do KOŁA gospodyn nie mogły pomagac bo nie było koła ,a zadno z sołtysów nie wpadło na pomysł zeby pomuc załozyc takie koło,a to ze mąż roznosi nakazy to dobrze o nim świadczy ze pomaga jej odbieralismy nakazy w sklepie tez było dobrze jedynie pani sołtys B roznosiła nakaza ale ona nic pozatym nie miała do roboty bo nie praccowała zawodowo jak obecna przestancie sie jej czepiac i zacznijcie pomagac bo to wszystko jest dla nas a pani sołtys kołem nie da rady tez potrzebuja zeby im mieszkancy pomogli a nie robili głupich docinek pod ich adresem

ja (niezweryfikowany)
wioska

Jestem mieszkancem wioski i wstyd mi ze panie z osiedla chodzily i sprzataly przystanek i wioske. Wstyd...

mieszkaniec inn... (niezweryfikowany)
3 miejsce

Chcialabym tylko poinformowac ludzi tqierdzacych ze pani soltys nic nie robi to PALMA BAKOWA ZAJELA DZISIAJ 3 MIEJSCE W KONKURSIE NA NAJLADNIEJSZA PALME !!!!

zadowolony (niezweryfikowany)
wysoko podniosła poprzeczkę

w tej wsi jeszcze nikomu nikt nie dogodził!! ..i nie dogodzi . Pani Justyna podniosła poprzeczkę bardzo wysoko, następny sołtys będzie miał nielada wyzwanie. Pani Justyna-zdecydowanie najlepszy sołtys.

ja (niezweryfikowany)
ludzie

Ludzie z przekory wszystko krytykuja

mieszkaniec (niezweryfikowany)
laweczka

Teraz chociaz na LAWECZCE beda mieli o czym gadac Az jestem cuekawy jakie tym razem plotki powstana i zarzuty moze ze slabo bo nie pierwsze miejsce ? Ludzie Wstyd !!

ja (niezweryfikowany)
wygrana

I znowu sukces i znowu glosy na nie z przekory i zawisci

Młodzież (niezweryfikowany)
Wzgledy osobiste

Ludzie! Twierdzicie, że pani sołtys nie zrobiła nic dla Bakowa a tak szczerze to zrobiła bardzo dużo m.in. dokończyła pracę nad boiskiem (sądzę, że gdyby sołtysem była dalej pani B. to boisko nadal wyglądało na łąkę). Pani Justyna do sprzątania naszej wsi nie wykorzystuje ludzi z prac interwencyjnych. Sołtys idzie i sprząta tak jak i inni nie jak to było kilka lat wcześniej. Wcale nie dziwi mnie to , że pani Justyna chce zrezygnować skoro większość krytykuje jej pracę a tak naprawdę sami nie garną się do tego aby jej pomóc. Ludzie ogarnijcie się i pomyslcie czy na pewno jest tak jak piszecie? Ja jako młody jeszcze człowiek sądzę że lepszego sołtysa jeszcze nie było.

mieszkaniec (niezweryfikowany)
do młodzież

Właśnie dokończyła pracę ,którą ktoś zaczął ! To właśnie przedtem boisko wyglądało jak łąka ,to właśnie poprzedni sołtys starał się aby go odnowić . Wiem o tym bo byłem na zebraniu kiedy podejmowana została decyzja o rekultywacji boiska !A z nas młodzieży to tylko była znikoma grupa ,ale do powiedzenia i pisania oszczerstw to jak widzę jest nas dużo . Przestanek był po raz pierwszy odnowiony właśnie przez p.B .To ona zakupiła blachę na dach ,prosiła młodzież o pomoc w pracach przy nim i my jej pomogliśmy za co nam podziękowała imiennie w gazecie (zapytajcie na pewno jeszcze ma zdjęcia starego i odnowionego przystanku które były umieszczone w gazecie ).To właśnie p.B zakupiła kosiarki ,kosę i traktorek oraz wiele innych rzeczy na boisko (kto się interesuje będzie wiedział) które teraz p.J ma w posiadaniu .Nie piszcie kłamstw że to wszystko zasługa nowego sołtysa .Ja osobiście starałem się być na wszystkich poprzednich zebraniach byłego sołtysa ,wiem że dofinansowała naszą szkołę (monitoring ,farby) ,również OSP Bąków .Zrobiła też plac zabaw dla dzieciaków itp.,a że festynów nie robiła to tylko nasza wina czy ktoś z nas piszących pomógł jej ?NIE.To do kogo mamy pretensje .Wymieniacie ,że prace interwencyjne to wykorzystanie osób do pracy >BZDURA nie których osób to były jedyne środki do życia Bardzo proszę nie obrażać tych osób ,nie wszyscy mogą siedzieć za biurkiem .Piszecie że nowa sołtys chodzi i sama sprząta przestanek >kolejna bzdura ,widziałem ją tylko w pierwszym roku jej kadencji .Wiecie że robił to pan Paszkiewicz ,a niedawno młodzież .Również wyczytałem w waszych wpisach ,że pani B nie miała nic do roboty to roznosiła podatek,również bzdura ona jak wiem i wy też posiada gospodarstwo więc sądzę ,że na brak pracy to nie narzeka .Myślę ,że każdy z nas powinien zrobić sobie rachunek sumienia nim napisze i skrytykuje innych sołtysów . Mieszkam tu od urodzenia i nie wiedziałem ,że w mojej miejscowości jest tyle nienawiści i podłości.Zbliża się wielki tydzień złożymy ręce i pójdziemy pod ołtarz . Wstyd .Jeszce kilka słów do p.B ,jeśli pani czyta te wpisy to proszę się nie przejmować ,niektórzy z nas mają szacunek dla pani i wiemy ,że pani też starała się coś zmienić mimo że nikt nie chciał pani pomóc .Ja w imieniu własnym dziękuję i przepraszam .

Anonim (niezweryfikowany)
Panią Justynę zostawiła bez

Panią Justynę zostawiła bez funduszy na boisko, bo je wyczerpała...
ileż można dać za zaoranie boiska?
jakieś choineczki wsadziła zamiast trawy!!!!

mieszkanka (niezweryfikowany)
nie mozemy miec pretensji do

nie mozemy miec pretensji do niej bo o co i tak nic nie robiła monitoring i farby i kafle były zakupione przez rade rodziców za dyskoteki a pani sołtys siedziała na ławce i szkalowała rodziców ze pija w szkole festynów nie robiła bo jej sie nie chciało jest nie nawisc bo dlaczego szkaluje sie osobe króra cos naprawde robi p B faktycznie ma gospodarstwo ale tez maja czas od rana do nocy siedziec na ławkach a boisko to była czarna magia i nie cieszcie sie tak szybko ze JUSTYNA zrezygnuje bo jezeli by do tego doszło to nasza wies umrze JUSTYNKO JESTESMY Z TOBĄ A WSZYSTKIE NIE TO ROBIA POPLECZNICY POPRZEDNIEJ KADENCJI

MIESZKANKA (niezweryfikowany)
o ktoś obraził p. B a to ze

o ktoś obraził p. B a to ze sie obraza kobiety z koła gospodyn co komu przeszkadza ze sa wdowy było ogłoszenie i cos panie nie garneły zeby sie zapisac a teraz obrazacie je wyzwiska od aktywistek a le to wszystko robione jest dla naszej wsi ale nikt z gospodarzy nie interesuje sie dozynkami a to do was nalezy wy z pomoca aktywistek powinniscie organizowac takie imprezy nie obrazajac p A,M Binkowskich i p D J Ziółkowskich bo zaesze sa pomocni przy kazdych dozynkach a ta dziewczyna robi co moze a tu jeszcze ciagle ktos cos ma pod jej adresem powinnismy sie zjednoczyc a nie walczyc LUDZIE opamietajcie sie

Anonim (niezweryfikowany)
Sami zaczynacie obrażać, a

Sami zaczynacie obrażać, a później wąty!!
Nie oczerniaj nikogo, zajmij sie swoją dupą i nie wygaduj bzdur o wdowach, bo mozesz nia zostać sama !

ja (niezweryfikowany)
boisko

Chcialwm zaznaczyc ze byla pani soltys Jadwiga B. wziela za PROBE ODNOWIENIA BOISKA PONAD 10 TYSIECY !!!! Pani Justyna za faktyczne zrobienie boiska nie wziela nic !

Anonim (niezweryfikowany)
DOKŁADNIE!

DOKŁADNIE!

gosc (niezweryfikowany)
boisko

Boisko bylo rekltywowane bo za pierwszym razem bylo spiepszone !

Fałszywi (niezweryfikowany)
NIKT NIE TWIERDZI, ŻE P.B NIC

NIKT NIE TWIERDZI, ŻE P.B NIC NIE ZROBIŁA!
TYLKO, ŻE ZA DUŻO OBIECYWAŁA A MAŁO ROBIŁA.
CIĄGLE OBIECYWAŁA, ŻE BĘDZIE OŚWIETLENIE A NIE ZROBIŁA!

CO DO PLACU ZABAW NA BLOKACH!!!!!
POPRZEDNIA SOŁTYS TWIERDZIŁA, ZE NIE MOZE ZROBIC NA BLOKACH PLACU BO JEST TO TEREN DZISIEJSZEGO AGROAS'U!
BZDURA!

PANI JUSTYNA NIE PYTAŁA CZYJE TO! ZROBIŁA JE BO WIEDZIAŁA ILE TO DLA DZIECI ZNACZY! CHCIAŁA ZADBAC O BEZPIECZENSTWO DZIECI! TAMTA ZROBIŁA NA WIOSCE, GDZIE JUZ BYŁ NOWY PLAC ZABAW!
NA BLOKACH TO RODZICE DZIECI ZDECYDOWALI TAK I PODJĘLI SE ODNOWY TEGO PLACU ZABAW!

CO DO PRZYSTANKU!
PRZYSTANEK POWINIEN BYC CHLUBĄ WSI! A TU CO?
CO MAJĄ POWIEDZIEĆ TE PANIE, KTÓRE NIE MAJĄ SIE GDZIE SCHOWAĆ GDY CZEKAJĄ NA AUTOBUS A PADA DESZCZ?

WIADOMO, ŻE W KAŻDEJ WSI MŁODZIEŻ PRZESIADUJE NA PRZYSTANKU, ALE ONI DBAJĄ O SWOJE ŚRODOWISKO! A TUTAJ SZKODA W OGOLE WSPOMINAC O MŁODZIEŻY! NIC NIE WARTA! PRZYSTANEK JEST CAŁY OBDARTY, Z ŚLADAMI BUTÓW NA ŚCIANACH, W ŚRODKU PEŁNO ŚMIECI (SŁONECZNIKU, BUTELEK PO PIWACH, WÓDKACH I INNYCH NIESTOSOWNYCH RZECZY) PRZY CZYM JEST CAŁY, MÓWIĄC OBRZYDLIWIE "OSZCZANY" PRZEZ TUTEJSZĄ MŁODZIEZ! JA NIE WIEM CZY ONI ROBIĄ TO ABY KOMUS ZASZKODZIĆ! NIKT IM TUTAJ NIC NIE ROBI, TO ZAMIAST DBAC O TO, TO ONI TO DEWASTUJĄ! WSTYD MI ZA TĄ MŁODZIEZ ! NO ALE SKORO CHCĄ ŻYC W TAKIM OTOCZENIU TO ICH SPRAWA!

A JESZCZE CO DO "ŁAWECZKI" LUDZIE Z OSIEDLA NIE KRYTYKUJĄ PANI SOŁTYS, BO WIDZĄ NA CO DZIEŃ JEJ PRACĘ NAD TĄ WIOSKĄ! ONA MOBILIZUJE LUDZI!

NIECH NIKT NIE PIEPRZY, ŻE P.B NIKT NIE POMÓGŁ, BO GDYBY SIE ZWROCIŁA DO LUDZI TO NA PEWNO BY JEJ POMOGLI! PO PROSTU "SOŁTYSOWANIE" W BĄKOWIE JEST STRASZNE! ZAWSZE SIE COS NIE PODOBA! CIEKAWE CO BYS ZROBIŁ TY GDYBYS ZOSTAŁ SOŁTYSEM TAKIEJ WIOSKI!?

ZAZDROSNICY Z WIOSKI! WIELKIE OBURZENIE, BO SOŁTYS Z OSIEDLA ZROBIŁ WIĘCEJ NIZ ONI WSZYSCY RAZEM WZIĘCI!
WY TO SIE W OGOLE ODIZOLUJCIE I SOBIE ZRÓBCIE SWOJĄ WIOSKĘ, ZAWZIĘTE SWINIE!

Anonim (niezweryfikowany)
taka prawda bloki szły wioche

taka prawda bloki szły wioche sprzątac :-) by brudem nie zarośli !!!!!!!!!!! a to ze pani nasza kochana sołtys nie sprząta wioche ??????????? ona jest uczoną sołtys ! a nie sprzątaczką !!!!!my jej nie pozwolimy zniżać się do waszego poziomu !!!!!!!!!!!! nnnnnaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjlllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeppppppppsssszzzzzzaaaaaaaaa PANI przez duże P SOŁTYS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim2 (niezweryfikowany)
Witam ponownie!!! Ludzie

Witam ponownie!!! Ludzie zamiast szykanowac się nawzajem weźcie się do przygotowań świat.I Dajcie Pustynię normalnie żyć.Ta kobieta jest nam bardzo potrzebna bo bez niej oj aż szkoda mówić bo by z wsią się stało.A tak poza tym to Gratuluję wszystkim którzy przyczynili się do zdobycia 3 miejsca za palmę.Bardzo piękna trzeba dodać. Jeżeli chodzi o zachowanie zwycięskich ludzi to aż serce boli.Co ndz. w kościele i że złożonymi rękoma do Komuni Św. ludzie gdzie macie jakąś godność osobistą bo najwyraźniej jej nie posiadacie.Opamietajcie się.I coś pomóżcie tej wsi.Nie tylko gadajac bez sensu po bokach. ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIAT WSZYSTKIM FORMUOWICZOM!!!( ALE TYM POZYTYWNYM))

Anonim (niezweryfikowany)
Rówięż życzę ZDROWYCH

Rówięż życzę ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ MOKREGO ŚMINGUSA DYNGUSA !!!!!!!!!!!!!!! SMACZNEGO JAJKA :-)

PIOTR POPECKI (niezweryfikowany)
GŁOS Z KRK :) :) :)

JA UWAŻAM ŻE PANI JUSTYNA DUŻO ZROBIŁA DLA NASZEJ WSI I JEST MI BARDZO PRZYKRO JAK CZYTAM NEGATYWNE KOMENTARZE. KTOŚ PISAŁ, ŻE "NAKAZY PODATKOWE ROZWOZI MĄŻ PANI JUSTYNY BO JEJ SIĘ NIE CHCE CZY JAKOŚ TAK", TO NIEPRAWDA WIELOKROTNIE ROZWOZIŁA JE PANI SOŁTYS. CO DO PRZYSTANKU TO BRAK MI SŁÓW BO MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE JEST TO CENTRALNE MIEJSCE WSI A TAM CO??? SMRÓD I SYF!!! ALE TO NIE WINA PANI JUSTYNY TYLKO MŁODZIEŻY KTÓRA TAM PRZESIADUJE. CZY TAK TRUDNO JEST ZWRÓCIĆ KOLEDZE UWAGĘ "EJ NIE ŚMIEĆ" I WSKAZAĆ GDZIE JEST KOSZ NA ŚMIECI. DLA NIEKTÓRYCH POWINNA TAM WISIEĆ TEŻ INSTRUKCJA JAK WYRZUCAĆ ŚMIECI!!! I JESZCZE JEDNA KWESTIA: DO TYCH ODWAŻNYCH KTÓRZY OBRAŻAJĄ PANIĄ JUSTYNĘ MOŻE BĄDŹCIE NA TYLE ODWAŻNI I UJAWNIJCIE SIĘ A NIE PISZECIE ANONIMOWO. LUDZIOM NIGDY SIĘ NIE DOGODZI ZAWSZE BĘDĄ CHCIELI CORAZ WIĘCEJ I WIĘCEJ... JESZCZE ZDANIE CO DO "KOŁA GOSPODYŃ" LUDZIE CO WAM PRZESZKADZA ŻE SA TAM WDOWY ??? OSOBY KTÓRYM TO PRZESZKADZA CHYBA NIGDY NIE STRACIŁY BARDZO BLISKIEJ OSOBY :( JEST NO NAPRAWDĘ BARDZO CIĘŻKI CZAS I WŁAŚNIE TAKIE OSOBY POTRZEBUJĄ KONTAKTU Z INNYMI LUDŹMI ŻEBY CHOĆ NA CHWILĘ ODERWAĆ SIĘ OD TEGO BÓLU JAKI NOSZĄ W SOBIE :( JA COŚ O TYM WIEM . PEWNIE WIELU Z TYCH ODWAŻNYCH ANONIMÓW POWIE ŻE " A BO TEN TO WYJECHAŁ Z BĄKOWA DO MIASTA TO SIĘ TERAZ MĄDRUJE. MOŻE I TAK ALE WCIĄŻ JESTEM I CZUJE SIĘ BĄKOWIANINEM BO TO MIEJSCE W KTÓRYM SIĘ WYCHOWAŁEM.
A PANI JUSTYNA NIE POWINNA SIĘ TYMI OSZCZERSTWAMI PRZEJMOWAĆ, WYJŚĆ TEMU NAPRZECIW I POKAZAĆ ŻE PONIEJ TO DOSŁOWNIE "SPŁYWA"
POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO UJAWNIANIA SIĘ TAK JAK ZROBIŁA TO PATRYCJA I TERAZ JA :)

mieszkanka (niezweryfikowany)
Wstyd,normalnie wstyd!!!Jak

Wstyd,normalnie wstyd!!!Jak mozna takie coś wypisywac na forum!!!Ludzie jak wy przedstawiacie naszą wies w oczach innych wsi?!Poprostu nie rozumiem takiego zachowania!!Niech każdy zajmie sie soba i tyle.Strona powstała po to żeby oddawać glosy a nie żeby kłócić się i wytykać sobie!

Ktoś (niezweryfikowany)
Pani Justyna-najlepszy Sołtys

Pani Justyna-najlepszy Sołtys!!Głos na tak i tak codziennie!!odkąd pamietam obecna Pani Soltys garnela sie do ludzi zeby ich do siebie przekonać robi co może zeby o wiosce słychac bylo w gminie.Jak nie da rady drzwiami to wejdzie oknem zeby załatwić sprawe,stanie na głowie a nie odpusci i takich ludzi nam w tej naszej wsi potrzeba a nie zawistnych i takich co patrza żeby jak najwiecej dla siebie a inni niech się martwią!!Tyle!!!!

Agata Popecka i... (niezweryfikowany)
Jestem na Duże TAK

Popieramy Piotra i Patrycje.W Bąkowie nie było takiego wspaniałego Sołtysa jak Jutstyna i nigdy już nie bedzie.Dużo zrobiła dla naszej wsi.A ci co piszą ANONIMY tylko w gębie są mądrzy bo nawet nie mają odwagi popdpiać sie własnym Imieniem i Nazwiskiem.

Anonim (niezweryfikowany)
Do osoby, która napisałam pod

Do osoby, która napisałam pod pseudonimem "fałszywi" (komentarz nr.40) :
Wiadomość jest w imieniu młodzieży przesiadującej na przystanku: prosimy o nieobrażanie nas, to nie my "obszczywamy" przystanek, bo jak można załatwić się, gdy jest się w towarzystwie ? zanim się kogoś oskarży to proszę pomyśleć! P. Justyna powiedziała, że rozumie, że w przystanku i wokół niego jest pełno łupek po słoneczniku, przecież nikt nie będzie stał nad śmietnikiem i dłubał słonecznik. Ostatnio to młodzież sprzątała ten przystanek i to Ci, którzy na nim przesiadują ! W przystanku może być każdy więc proszę nie mówić, że to tylko i wyłącznie młodzież śmieci, bo również dzieci wracające ze szkoły, z boiska itp. również starsze osoby.

Strony

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31