Anna Golczyk - Sołtys Wojsławia

Sukcesy:

Ÿ wyremontowanie świetlicy

Ÿ modernizacja boiska

Ÿ stworzenie strony internetowej poświęconej sołectwu

Porażki:

Ÿ utwardzenie terenu przy świetlicy

Ÿ modernizacja placu zabaw

  • Tak720
  • Nie617
Voting is closed.

Komentarze

anonim (niezweryfikowany)
Kłamstwo sołtyski

Pani Sołtys kłamie nie zrobiła nic dla boiska ,przez swoją długoletnią kadencje nie przeznaczyła z funduszy wioskowych ani grosika na boisko.Jest bezczelnośćią przypisywać sobie coś czego się nie zrobiło.Poza tym że skłóciła wioskę zamknęła świetlice przed młodzieżą , oprócz swojego syna jest beznadziejnym sołtysem.

MIESZKANIEC (niezweryfikowany)
jak miały być przeznaczone

jak miały być przeznaczone pieniądze na coś innego jak na zebraniu były same stałe bywalki:) świetlicy, bo mieszkańcy nie mają ochoty już o nic się kłócić bo i tak przegrają! Moim zdaniem remont szkoły był i jest nie potrzebny bo i tak z niej nic nie mamy. Pieniądze zostały zamrożone, Świetlica nie zarabia na siebie (a mogłaby)! TYLKO STOI JAK LALKA Z PORCELANY PO TO BY JĄ PODZIWIAĆ.

Anonim (niezweryfikowany)
JA OSOBIŚCIE NIE WIDZIAŁAM

JA OSOBIŚCIE NIE WIDZIAŁAM ŻEBY PANI SOŁTYS COKOLWIEK ROBIŁA Z BOISKIEM. ZAWSZE BYŁ P. Tadek.Kazik ,Witek i młodzież chętna to pracy. za to sołtysowa sadziła kwiatki, które nie mówię że nie są potrzebne no alee.

Anonim (niezweryfikowany)
Zapomniałeś o tym że RSP

Zapomniałeś o tym że RSP Wojsław to WIOSKA ,która zawsze pomaga odnośnie boiska ,kościoła itd.pracują tam mieszkańcy Wojsławia ,to nie mów że Tadek ,Kazik i Witek się wszystkim zajmują ! kurde przecież nasza młodzież nie trenuje tylko dzieci .Weźcie w końcu ustalcie jedną wersję bo się gubicie ;)

Anonim (niezweryfikowany)
No RSP Wojsław nie pracują

No RSP Wojsław nie pracują sami Wojsławiacy. Tak do wiadomości ogółu! Gdzie z tego grona Najlepszy jest PREZES który jest za dobry dla swoich pracowników.

gal anonim (niezweryfikowany)
...

Ludzie ogarnijcie się, najpierw proszę zacząć siebie rozliczać! Co to jest w ogóle za gadanie, że zamknęła świetlicę przed młodzieżą, panie Gardas trochę się pan zagalopował! Niech ta "młodzież" najpierw wykaże trochę zaangażowania, najlepiej krytykować, wy to jesteście pewnie kryształowi?!

Koło gospodyń też wam przeszkadza? A kto dba o świetlicę,sprząta, myje okna, trawę kosi, tego się nie widzi, lepiej wypominać że raz na rok w dzień kobiet się spotykają, a takie ich prawo!

Skąd w was tyle jadu?

Anonim (niezweryfikowany)
Prawda jest jadem?? Super!nie

Prawda jest jadem?? Super!nie będziemy siebie rozliczać bo nie jesteśmy osobami publicznymi a sołtysi są!!!! Każdy dba o swoją posesję i wkoło niej też! Co jeszcze? Zbierają kasę na coś tam ...daje się. Co jeszcze? Każdy wie że podczas zebrań kgw kobitki sobie popijają i dlaczego tylko one i tylko w wyznaczone dni. po za tym świetlica jest zamknięta a co najlepsze jak się chce klucz to nikt nie wie gdzie on jest:) Świetlica jest wyremontowana więc mogłaby zarabiać na siebie a tego nie robi. no cóż!

gal anonim (niezweryfikowany)
...

No cóż no cóż no cóż...
Dajcie już spokój tym kobietom, niby taka mała wieś i mieszkańcy powinni być zgrani a tu takie cyrki?! Nie wiem na czym polega wasz problem, wieszacie psy po tych kobietach, pięknie róbcie tak dalej ale nie dziwcie się potem, że wszędzie będzie bałagan i nieład! Im nikt nie płaci za upiększanie wsi, należałoby zatem je docenić a nie robić to co wy w tym momencie!

Świetlica na siebie powinna zarabiać? Nie widzę problemu, przecież jest wynajmowana na wesela, komunie i inne imprezy ale jak ktoś chce się doczepić pretekst znajdzie zawsze i wszędzie!

Anonim (niezweryfikowany)
Popieram w 100%Super że jest

Popieram w 100%Super że jest kgw robią robotę i nic do nich nie mam,ale bądź co bądź tylko one korzystają ze świetlicy. taka jest prawda. Dam sobie ręke uciąć że nasza młodzież nawet nie wie że mamy siłownie nawet jej na oczy nie widać za to popijają na zniszczonych huśtawkach i przystanku ot rozrywka...

mama (niezweryfikowany)
wyjaśnienie

Słuchajcie moi mili chciałabym się odnieść do poszczególnych komentarzy,które pojawiły się na tym forum. Nasza świetlica jest owszem dla wszystkich mieszkańców WOJSŁAWIA ale przecież, każdy który chciał kiedyś coś zrobić dla tej szkoły nigdy nie spotkał się z odmową , otrzymania kluczy do niej. Wiadomo że jeżeli człowiek wniesie chociaż trochę swojej dobrej chęci w coś,. to będzie to szanował całe życie a wiemy jak to jest z naszą szanowną nie ubliżają
nikomu młodzieżą.BYŁY CZASY ŻE GARNĘLI SIĘ DO ROBOTY AŻ MIŁO BYŁO PATRZEĆ ALE TEN ZAPAŁ SZYBKO MINĄŁ .Mamy ewidentny przykład jak nasza kochana młodzież nawet swoją pracę ma w nosie mam tu na myśli zniszczony plac zabaw , ciągle zasyfiony przystanek autobusowy koło kościoła , który notorycznie sprząta Pani Basia.Jak takiej młodzieży zaufać. Wieczny bałagan za świetlicą , którego nie ma komu posprzątać tygodniami stoją butelki i inne śmieci , czy uważacie że kobiety są waszymi służącymi,czy to według was jest w porządku , czy tak ma być chyba nie. Ludzie powinni się dogadywać i szanować a nie bruździć jeden drugiemu, wtedy będzie wszystko oky i każdy będzie zadowolony.

puma (niezweryfikowany)
młodzież

Wszystkiemu oczywiście winna młodzież. Powinna zapieprzać i cicho siedzieć. Tylko po co, jak i tak po szkole trzeba stąd wyjechać, bo co tu jest? Pusta świetlica z kuchnią? W sam raz na spotkania KGW i biby przy wódeczce. Ale co nam młodym możecie zaoferować? Sprzątanie? Sadzenie kwiatków? Na imprezę z burmistrzem przecież wstępu nie mamy.

puma (niezweryfikowany)
młodzież

Wszystkiemu oczywiście winna młodzież. Powinna zapieprzać i cicho siedzieć. Tylko po co, jak i tak po szkole trzeba stąd wyjechać, bo co tu jest? Pusta świetlica z kuchnią? W sam raz na spotkania KGW i biby przy wódeczce. Ale co nam młodym możecie zaoferować? Sprzątanie? Sadzenie kwiatków? Na imprezę z burmistrzem przecież wstępu nie mamy.

Anonim (niezweryfikowany)
Chciałabym wiedzieć kiedy ta

Chciałabym wiedzieć kiedy ta biedna młodzież musi tak "zapieprzać. "Może sama by sobie czas zorganizowała.

On (niezweryfikowany)
Czas do pomocy

Był czas że młodzież przychodziła i pomagała w miarę możliwości czasowych ale jak ktoś mógł być tylko godzinę to zamiast podziękować mu za godzinę pomocy to dostawał opiernicz że tylko godzina czemu nie dłużej, jak godzina to wogóle trzeba było nie przychodzić itp itd a najlepsza w tym wszystkim jest szanowna pani S.

Mieszkanka (niezweryfikowany)
Kochani młodzi

Piszecie, że osoby rządzące w Naszej wsi to porażka. Mam dla Was dobra wiadomość niedługo
będą wybory.Będziecie mogli się wykazać. Piszecie, że nikt Wam nie podziękował za pomoc przy pracach, a kto dziękuje tym kobietom którym zależy na wyglądzie wsi. Nie jestem w radzie sołeckiej ale chętnie pomagam. Skąd jesteście tacy zorientowani co robimy na zebraniach.
Czyśbyście stali pod oknami? Zapraszamy do współpracy a nie tylko do krytykowania.

anonim (niezweryfikowany)
małe dzieći

Proponuje dać spokój młodzieży ,ale obrońcy pani sołtys powiedzcie to małym dzieciom dlaczego świetlica jest przed nimi zamknięta.Czy nie można dla tych najmłodszych otworzyć świetlice,przecież rada sołecka to społeczna działalność więc jak ktoś wyraził zgodę na kandydowanie do rady to musiał się liczyć że będzie udzielał się społecznie.Dajcie przykład dzieciom jak można udzielać się społecznie a poskutkuje to tym że one w przyszłości wezmą przykład dobry lub zły zależy to od was .ps A jak tego nie rozumiecie to po prostu zostawcie tom waszą działalność bo to wasze wymądrzanie tylko świadczy o was.

G.T. (niezweryfikowany)
Ktoś rozsądny.

Bardzo ważny głos w dyskusji

Anonim (niezweryfikowany)
Dziecko bierze przykład z

Dziecko bierze przykład z domu od rodziców a nie oczekuj na to ze Rada Sołecka będzie dawać przykład.Jak sama nie potrafisz zorganizować wolny czas dla swoich pociech to może poszperaj w pamięci co wyniosłaś z własnego domu!!!

Bronisław W (niezweryfikowany)
CO WY NA TAKIE ROZWIĄZANIE ?

Jedyne co udało się piszącym na tym forum to skłócenie mieszkańców wojsławia .
Jest w wojsławiu grupa osób aktywnych które bezinteresownie biorą udział we wszystkich pracach porządkowych polepszających estetykę naszej wsi, aktywnie biorą udział we wszelkich konkursach na zewnątrz wygrywając nagrody i wyróżnienia, z tego jako mieszkańcy powinniśmy być dumni i wdzięczni paniom z KGW i RADY SOŁECKIEJ z SOŁTYSKĄ NA CZELE a my co robimy? - obrzucamy je błotem, Sołtyskę - bo zamknęła świetlicę przed młodzieżą, po tym jak zaufała i dała klucz a potem musiała sprzątać sama bo podobno od tego jest . Obrzucamy błotem panie z KGW że tylko one korzystają ze świetlicy
to pytam gdzie mają przygotować wieniec na dożynki lub palmę na jarmark wielkanocny gdzie mają zorganizować spotkanie z okazji 8 marca jak nie w świetlicy, czy wielkim przestępstwem jest fakt że wypiją z tej okazji coś mocniejszego ?
Czy panie z KGW zostawiły po sobie kiedykolwiek bałagan w świetlicy ? - nie,bo dbają o nią jak o własne mieszkanie.

Wojsławianie ! zamiast siedzieć w domu i udawać że nas niema w momencie kiedy kobitki z KGW I Rady Sołeckiej plewią kląby wyjdźmy i razem z nimi zadbajmy o to co już mamy
a przy takiej okazji pogadajmy o problemach ze świetlicą z sołtyską bo jest zawsze tam gdzie
dzieje się coś pozytywnego dla wsi.

anonim (niezweryfikowany)
kląby

Widać ze dla poniektórych dalej najważniejsze są klomby ,moim zdaniem trzeba naszym pociechom udostępnić świetlic tylko żeby się nie okazało że nie ma po co bo wszystko jest zepsute.

**** (niezweryfikowany)
anonim (niby) uparcie

anonim (niby) uparcie twierdzisz ze trzeba dzieciom udostepnic swietlice ,zastanawia mnie jedna rzecz co te dzieci beda tam robic, jesli masz jakis pomysl na zorganizowanie im czasu spedzonego na swietlicy to mysle ze na 100% dostaniesz klucz, a ty myslisz ze co moze panie z KGW zajma sie dziecmi(przyklad dzien dziecka) a ty w tym czasie bedziesz miala czas na plotki.

kaja (niezweryfikowany)
Ludzie, jakie wy bzdury

Ludzie, jakie wy bzdury wypisujecie! Swietlica jest własnością Gminy, ale trzeba o nią dbać i tak właśnie robi Pani Sołtys i KGW. Nie jest sztuką dać klucze dla młodzieży, przecież oni by zdewastowali obiekt w bardzo krótkim czasie. Ile zachodu , własnego czasu trzeba było poświecić, żeby wyremontować, ale młodzież, dzieci, a przede wszystkim dorośli tego nie rozumieją. Ma być i kropka. Niech wskażą te mądrale, który Sołtys daje klucze dla dzieci , czy młodzieży. Owszem, ale pod opieką dorosłych. Jeszcze jedno,klomby? Tylko prostak, albo głupi nie cieszy się z tego, że wieś ładnie wygląda. To świadczy o jej mieszkańcach. Tylko właśnie tak się nauczyli, że KGW to zapierdalacze. Przecież te kobitki nie mają z tego nic i chwała im za to,że znalazły się takie osoby. Fajnie jest, że się spotykają. To są na pewno spotkania nie po to żeby zajmować się plotami tylko coś robią. Nawet jak się pojawi jakiś % to nie żadne przestępstwo bo to dla ludzi. Czemu nie chcecie sami coś od siebie dać tylko rządania i wymagania. Sołtys ma to zrobić, albo załatwić. To jest normalny człowiek wybrany przez mieszkańców. Ci ci nie wiedzą, albo udają, że nie chcą to muszę napisać, że praca Sołtysa wcale nie należy do łatwych. Kiedyś było zupełnie inaczej jak teraz. Obecnie sołtysi mają prze......... , bo nie jest to wdzięczna praca. Ludziska nie doceniają tego .

anonim (niezweryfikowany)
TRUDNA MŁODZIEŻ

Uważam że nasza młodzież to nie tylko wandale idioci co nic nie rozumieją ,uważam że są normalną młodzieżą tylko wy z nich robicie prostaków i głupków. Aankieta jest po to by każdy mógł wypowiedzieć swoje opinie czy wam się to podoba czy nie.

Anonim (niezweryfikowany)
Śledzę to forum od paru dni i

Śledzę to forum od paru dni i dochodzę do wniosku,że nie nie pójdę głosować na sołtysa,bo nie ma po co!!!! Dbam o własne podwórko i nic mi więcej nie trzeba. Z moimi dziećmi jeżdżę na cegielnie do Grodkowa. Najśmieszniejsze jest to, że tam mimo to, że więcej osób korzysta z huśtawek to są doprowadzone do porządku!

Anonim (niezweryfikowany)
Świetlica

Jestem jednym z młodzieży i z tego co wiem (bo jakiś czas temu była świetlica dostępna) jest tam bilard, trochę stary stół ale jakiś jest, są dwa stoły z piłkarzykami i jeden stół do tenisa stołowego, o bilardzie się nie wypowiadam bo nie grałem w niego za tamtych czasów, ponieważ byłem za młody i starszyzna nie dawała mi do niego dostępu, piłkarzyki pojawiły się niedawno, a jedyne na czym udało mi się pograć to ping pong, i to działało w ten sposób że stół stał w korytarzu bo sala była zajęta, ale to może było spowodowane remontem. Jeśli jakaś piłka uległa uszkodzeniu to w ciągu kilku dni winowajca odkupywał piłkę i nie było problemu. Z tego co się orientuję to były małe zbiórki na siłownię do szkoły, ja z chęcią chodziłbym na tą siłownię, nawet byłem kilka razy się dowiedzieć co i jak ale jedyna odpowiedź jaką uzyskałem to że jest ta niby siłownia, tzn sprzęt jest ale nie rozstawiony bo tamto pomieszczenie w którym miała być świetlica jest zajęte czymś innym. Kiedy w jednym z budynków na drugim końcu wioski była siłownia zrobiona przez młodzież, którzy sami przynieśli sprzęt, każdy po trochę bo nikt im tego nie sponsorował to zawsze porządek tam był, a jeśli sprzęt uległ uszkodzeniu co stało się jedynie raz to został bardzo szybko odkupiony i nie było problemu.

Anonim (niezweryfikowany)
Świetlica

Z pośpiechu źle napisałem miało być [...]pomieszczenie w którym miała być siłownia[...]

obserwator (niezweryfikowany)
wojsław

Uważam, że ten cały plebiscyt to jedna wielka porażka. Na forum wypowiadają się osoby które nie spełniły się w życiu wsi bo ciężko im podnieść d...ę jak coś się dzieje na wsi. Gdy przychodzi okazja to piszą i krytykuję panią Golczyk. Ta kobieta jest jedyną osobą której zależy na dobrze wsi. Łatwo jest pisać bzdury i dalej nic się nie dzieje. My mieszkańcy Wojsławia doskonale wiemy kto najeżdża na sołtyskę. Rodzinie tej zależy aby rządzić wsią bo to ich podnieca. Piszcie dalej głupoty na panią sołtys a uwierzcie, że przyjdzie czas że wieś i tak was odpowiednio podsumuje. Proponuję aby członkowie tej rodziny bardziej interesowały się życiem KGW a nie tylko ich krytykę. Pani Golczyk niech sie nie przejmuje tylko walczy z obłudą i buractwem

wojsławiak (niezweryfikowany)
wstyd

O Rany..... Co ty sie dzieje ludzie uważający się za inteligentnych, wioska ponoć katolicka i każdy przeciesz sie udziela, stara, tylko szkoda że większość wyłącznie słowami, bo przeciesz od grabi zrobią sie odciski na paluszkach! jakoś dziwny zbieg okoliczności,że wojsławskiej ,,inteligencji,, która pewnie w większości tutaj bierze udział w dyskusji nigdy przy pracy na rzecz wsi nie była widziana , może to z nudów?LUDZIE to nic nie jest robione bez waszej wiedzy i zgody, a pani sołtys ani jednej decyzji nie podjęła sama za każdym razem są organizowane zebrania wiejskie- no ale jak się na zebrania nie chodzi, bo po co ? jak czytam te komentarze to momentami wstyd mi że tu mieszkam i przykro że osoby które chcą coś zrobić dla wsi są tak obrażane. PS, jest wielki tydzień dajcie sobie spokój!

katolik (niezweryfikowany)
Dlaczego ponoć katolicta

Nie rozumiem.

mlodziez (niezweryfikowany)
a ja powiem tak...

a ja powiem tak... jestm czescia mlodziezy i jak soltysem byla p. Lucyna to i pomoc mlodziezy byla poniewaz ta pani byla normalna o tej pani soltys nie mozna tego powiedziec i dlatego mlodziez nie pomaga tyle w temacie!

Anonim (niezweryfikowany)
Brawo wojsławianie!

Brawo wojsławianie! pokazaliście światu swoje oblicze. Zastanawiam się kto z was na jesiennym zebraniu zgodzi się zostać waszym Sołtysem.

Anoinim (niezweryfikowany)
Pępek świata

Wojsław na pewno nie jest pępkiem świata i nikt oprócz nas Wojsławian nie interesuje się naszymi problemami.

Anonim (niezweryfikowany)
Prawda

Prawda w oczy kole. Bardzo dobrze że jest to forum gdzie można napisać swoje zdanie, każdy ma swoje zdanie pisze co uważa. Prawda jest brutalna ludzie mają prawo krytykować nieudolnych sołtysów. Przez to forum możemy się wypowiedzieć i nie musimy się obawiać że nas ktoś będzie wytykał palcami. Wioska jest skłócona, brak jakiegośkolwiek zrozumienia między młodzieżą a radą sołecką. Liczę na to że przy następnych wyborach sołeckich to się zmieni i wybierzemy normalnego sołtysa, który będzie zajmował się problemami wszystkich i będzie rozumiał młodzież.

Wojsławia--- był- (niezweryfikowany)
Dobre zachowanie

Kiedyś mieszkał-- w Wojsławiu przypadkowo trafił-- na to forum nie chce popierać żadnej strony na pewno prawda jest po środku .Chciał-- powiedzieć kobietką z KGW nastały takie normalne czasy że naganne jest nieprawidłowe zachowanie w miejscu publicznym niż zaglądanie przez okno na świetlice. A tak naprawę znacie opinie o sobie nawzajem.WESOŁYCH ŚWIĄT i myślę że niedługo was odwiedzę.

Wojsławia--- był- (niezweryfikowany)
Dobre zachowanie

Kiedyś mieszkał-- w Wojsławiu przypadkowo trafił-- na to forum nie chce popierać żadnej strony na pewno prawda jest po środku .Chciał-- powiedzieć kobietką z KGW nastały takie normalne czasy że naganne jest nieprawidłowe zachowanie w miejscu publicznym niż zaglądanie przez okno na świetlice. A tak naprawę znacie opinie o sobie nawzajem.WESOŁYCH ŚWIĄT i myślę że niedługo was odwiedzę.

MŁODZIEŻ Wojsła... (niezweryfikowany)
Ludzie ogarnijcie się w końcu

Ludzie ogarnijcie się w końcu !! Tak narzekacie na młodzież a co zrobiła Pani Sołtys dla młodzieży?? kompletnie nic. Wyżej jest napisane że młodzież zniszczyła plac zabaw co jest kompletna bzdurą, plac zabaw zgnił i to przez to ze nie było odpowiedniej konserwacji drzewa.
Ktoś "mądry "napisał że spożywamy alkohol na placu zabaw co jest kolejnym kłamstwem bo od dłuższego czasu nie przebywamy na terenie placu zabaw. Narzekacie na bałagan na przystanku...Nie przypominamy sobie żebyśmy zostawiali tam jakieś śmieci a poza tym gdzie jest kosz na odpady który powinien się tam znajdować. Nie podoba wam się że siedzimy na przystanku to niech Pani Sołtys udostępni nam świetlice...

Mechanik (niezweryfikowany)
ja sie z tb zgodze dokladnie

ja sie z tb zgodze dokladnie tak jak mowisz.

Młodzież z Wojsławia (niezweryfikowany)
Cała prawda na temat Pani Sołtys

Mieszkańcy wsi Wojsław !
Nasza obecna Pani " Sołtys " jest osobą , która potrafi tylko narzekać na nas, z reszta nie Ona jedna, ale o tym za chwile. Pani "Sołtys'' dla naszej wisoki nie zrobiła nic, prócz wyremontowania swietlicy wiejskiej, która zdaniem wielu jest wyrzuceniem zainwestowanych pieniedzy w błoto. Swietlica została wyremontowana, został zakupiony także sprzęt do siłowni. No ale co z tego, skoro i tak nikt prócz syna "Pani Sołtys'' nikt nie może z niej korzystać, identycznie tak samo jak z swietlicy wiejskiej, która jest praktycznie nie uzytkowana, ponieważ "Pani Sołtys'' nikomu nie chce dać klucza do swietlicy, a młodzież to juz zupełnie ! Ludzie, ogarnijcie sie ! Po co swietlica została wyremontowana ? Zeby mogła byc uzytkowana, a nie stała. Twierdzicie, ze nie dacie nam dostepnu do świetlicy , bo uważacie, ze zrobimy jeden wielki chlew i wszystko znisczymy, a skad mozecie to wiedziec, skoro nigdy za kadencji Pani Anny Golczyk nie dostalismy klucza do świetlicy wiejskiej , bo zawsze Szanowna Pani potrafiła znaleźc jakąs wymówke. Zazwyczaj była ona taka, ze nie wie gdzie jest klucz bo ktos zabrał i nie oddał. Dajcie nam klucz na jakiś czas to zobaczycie czy to młodzież wojsławska nie potrafi zadbac o porzadek i tylko chleje na przystankach. Tak apropo przystanku, narzekacie, ze leza w nim smieci . A ja sie pytam gdzie jest smietnik ? Do czego mamy wyrzucac smieci ? No wiec, wlasnie. Druga sprawa to , to ze tak samo podobnie jak z przystankiem, plac zabaw powinien być odpowiednio konserwowany każdego roku, czego oczywiscie nasza "Pani Sołys'' nie potrafiła zrobic. Poprzednia Pani Sołtys była co roku konserwowała plac zabaw i jakoś nic nie gniło i wszystko sie trzymało przyslowiowej calosci. Zdaniem wiekszosci obecna "Pani Sołtys" nic prawie nie robi . Wyzej jest napisane, ze została stworzona strona internetowa. Ja sie pytam co to za atrakcja i wyczyn ? Strone internetowa to moze kazdy załozyc w bardzo krotkim czasie. Zamiast wypisywania głupot w internecie powiedzice sobie to prosto w oczy, to co tutaj wypisujece. Takie zachowanie jest ponizej poziomu krytyki i my, Młodzież z Wojsławia apelujemy o odwałenie "Pani Sołtys'' i danie tej posady osobie, która naprawde potrafi sie zajać nasza wiejską wspolnota.

Anonim (niezweryfikowany)
popieram ;)

popieram ;)

Mlodziez wojsla... (niezweryfikowany)
Popieram. A teraz bedzie

Popieram. A teraz bedzie gadanie na mlodziez !

???? (niezweryfikowany)
To teraz pytanie za 100 .

To teraz pytanie za 100 . Niby kto mialby byc soltysem ? Podaj kandydatów.

anonim (niezweryfikowany)
wybory sołtysa

Kandydatów podaje się na zebraniu wyborczym.Poczekajcie na pewno przywieziecie wszystkie babki całe rodziny,ale tym razem będzie nas więcej.

"no name" jak w... (niezweryfikowany)
Przyjdą na zebranie,

Przyjdą na zebranie, porozmawiamy i skończą się internetowe nakrętki na jakimś lipnym forum. Szkoda że jakoś nikt nie miał odwagi wcześniej przyjść na zebranie, które właśnie po to jest organizowane w wiosce żeby rozmawiać i rozwiązywać wioskowe problemy. Świetlica jest dla wsi, sołtys tak samo, masz pomysł? coś ci się nie podoba? przyjdź i powiedz jaki widzisz problem i czy masz pomysł na jego rozwiązanie. Można zrobić wiele trzeba tylko chcieć, ale jak ktoś umie tylko narzekać i krytykować nie mając samemu pomysłu jak coś zmienić to jak był nie zadowolony/na takim pozostanie. Ale z drugiej strony Mantyki były są i będą w każdej społeczności także pozdrawiam i cześć jak czapka do zobaczenia na zebraniu ;)

:-) (niezweryfikowany)
Na zebraniu albo nie będzie

Na zebraniu albo nie będzie tych którzy tu się udzielają albo zabraknie im odwagi aby się odezwać.

anonim (niezweryfikowany)
Na zebraniu

Co robicie zebranie żeby zastraszyć ludzi.Forum jest po to żeby można było anonimowo wypowiadać swoje opinie,jeżeli się wam nie podobają to możecie wypisywać swoje opinie.jakoś do podziału budżetu wioskowego nie rozwieszacie informacji po całej wiosce .Wszystko się kiedyś kończy GŁUPIE RZĄDY TEŻ.

"no name" (niezweryfikowany)
szok!

szanowny matołku i autorze wpisu powyżej zarazem, otóż wiedz że decyzje w sprawie budżetu wioskowego podejmuje się na zebraniach, tak właśnie na zebraniach wiejskich bo po to one są między innymi. Nie wiem co ty bierzesz ale bierz mniej albo zmień dostawcę bo z tym zastraszaniem to już przesada jest, sołtys cię zastrasza? "haha" dobre. Anonimowo to możesz bączka puścić w tłumie i udawać że to ktoś obok a nie hejtować przeciwko opiekunom wioski których to właśnie wioska wybrała, będą wybory wybierze wioska innych opiekunów ale ty nie chodzisz przecież na zebrania bo tam straszy..... . Mamy ładną wioskę i sporą grupę ludzi którym należy się szacunek za to co robią a takie bzdurne wpisy jak ten powyżej tylko niepotrzebnie tworzą konflikt którego tak naprawdę nie ma, są za to wiecznie niezadowolone osoby które na tym forum znalazły w końcu sposób żeby wyrazić swoje żale. Szkoda mi was hejtowcy, ja chodzę na zebrania i nikt mnie jakoś nie zastrasza, a jak mam pomysł to potrafię wstać i to powiedzieć bo po to właśnie uczy się mówić ludzi.

redakcja
SPROSTOWANIE

Redakcja przeprasza sołtysa wsi Wojsław Annę Golczyk za umieszczenie błędnej informacji o sukcesach i porażkach. Nikt nie kontaktował się z sołtysem w powyżej sprawie , Anna Golczyk nie udzieliła wypowiedzi. Informacje poprzednio zamieszczone powstały na skutek błędu redakcji.

anonim (niezweryfikowany)
prawda

Trzeba było tak od razu a nie czekać i myśleć że ludzie się nabiorą

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31