Atrakcje w długi weekend w gminie Grodków

 

Pogoda na ten długi weekend nie zwali nas z nóg wysokimi temperaturami, dlatego będzie można bez żalu zrezygnować ze słonecznych i basenowych kąpieli. W zamian warto skorzystać z oferty sportowo-rozrywkowej, jaką mają dla grodkowian i odwiedzających naszą gminę przeróżne instytucje.

 

 

Miłośnicy sportu powinni wybrać się na stadion miejski w Grodkowie, na którym w sobotę zostanie rozegrana pierwsza kolejka klasy okręgowej. LZS Starowice podejmować będą gości z Nysy. Początek meczu o godz. 17:00.

Z kolei sołectwa Więcmierzyce i Starowice Dolne zapraszają na festyny dożynkowe. Natomiast dzisiaj w Tarnowie Grodkowskim odbędzie się piknik rodzinny.

 

 

Piątek, 15 sierpnia

- Piknik rodzinny organizowany przez Radę Sołecką i Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich w Tarnowie Grodkowskim. Start imprezy o godz. 16: 00 na boisku przy świetlicy wiejskiej.

 

 

Sobota, 16 sierpnia

- Mecz ligowy LZS Starowice vs Polonia Nysa. Stadion miejski przy ul. Sportowej w Grodkowie. Początek spotkania o godz. 17:00.

- Festyn dożynkowy w Więcmierzycach. Zabawa odbędzie się w centrum rekreacji, gdzie przewidziano występy młodych artystów i lokalnego zespołu rockowego.

- Festyn dożynkowy w Starowicach Dolnych. Zabawa odbędzie się przy świetlicy wiejskiej.

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28