Będzie lało. I to bardzo

Przed intensywnymi opadami deszczu w województwie opolskim ostrzega wrocławski oddział Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Najmocniej padać ma w czwartek i piątek.
- W dniach 15-17 maja prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów w subregionie południowym od 45 mm do 60 mm, lokalnie około 80 mm. Prognozowana wysokość opadów deszczu w subregionie północnym od 25 mm do 40 mm, lokalnie około 50 mm – informuje Janusz Zieliński, dyżurny synoptyk IMGW we Wrocławiu.
Synoptycy przewidują, że ulewne deszcze utrzymają się do soboty.

Komentarze

Daj mu dwa (niezweryfikowany)
Albo tri

Gdzie kola ratunkowe ??

B.D. (niezweryfikowany)
Kto jest Kto!!!!!!!????????????

Pada zaledwie dwa dni i już powódź? zarządzanie kryzysowe swoje zasoby powinny przeznaczyć na udrażnianie kanalizacji burzowej i rowów , ale po co!!!!!!!!!!!!!!!lepiej kupić kilka tysięcy worków, a wojsko i straż pożarna będzie ratować jakąś miejscowość bo oczywiście takie ich przeznaczenie Darmowe Siły Rezerwowe /to skąd ta nazwa Narodowe Siły Rezerwowe????/Laury oczywiście zbiorą panowie z Kryzysów-ki bo będzie sterował telefonem na który nikt się nie może dodzwonić!!!!

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28