Dominacja zawodników Opolskiego Klubu Sportów Walki na Mistrzostwach Ziemi Łódzkiej w Taekwon-do.

W dniu 10 stycznia 2015r w Wieluniu odbyły się Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Taekwon-do, w których udział brało blisko 200 zawodników reprezentujących kluby z całej Polski.

Rywalizacja sportowa odbywała się na kilku płaszczyznach tj. Walki semi kontakt, układy formalne Taekwon-do, techniki specjalne i dla najmłodszych adeptów walki bong Matogi ( walka miękką pałką). Opolski Klub Sportów Walki reprezentowało sześciu zawodników i zawodniczek trenujących, na co dzień w sekcjach Grodków, Nysa, Brzeg i Namysłów. W walkach kontaktowych w nasi zawodnicy zajmowali pierwsze trzy miejsca na podium nie dając szans przeciwnikom. Większość walk kończyła się nokautem technicznym, co jednoznacznie świadczy o wysokim poziomie i wyszkoleniu. Udział w tych zawodach traktujemy, jako element cyklu przygotowawczego do Mistrzostw Polski, które będą odbywały się w kwietniu 2014r i będzie to impreza docelowa w tym sezonie. Nasi zawodnicy łącznie zdobyli 7 medali, tj.

 

 

- Mateusz ROJOWSKI 1 miejsce walki semi kontakt seniorów w kategorii + 90 kg

- Rafał PODBORĄCZYŃSKI 2 miejsce walki semi kontakt seniorów w kategorii + 90 kg oraz 3 miejsce w konkurencji technik Specjalnych

- Tomasz LACH 3 miejsce walki semi kontakt seniorów w kategorii + 90 kg

- Rafał WILK  1 miejsce walki semi kontakt seniorów w kategorii -90 kg oraz 1 miejsce w konkurencji Układów Formalnych Taekwon-do

-  Agata DEMKA 3 miejsce walki semi kontakt juniorek w kategorii -70 kg

 

Na uwagę zasługuje też występ naszej debiutantki Oliwii NARÓG, która nie doszła do strefy medalowej jednakże zaprezentowała się bardzo dobrze zdobywając nowe doświadczenie oraz Agaty DEMKA, dla której też był to debiut i to bardzo udany.  

Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych.

Więcej informacji na www.marekwyka.pl

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28