FURS – RAJ OGRODNICZY

FURS – Raj Ogrodniczy (artykuł sponsorowany)

 

            Firmę stworzyło małżeństwo Pani Anna i Pan Hubert Furs, którzy na terenie Grodkowa działają od 1996 roku jako szkółka drzew i krzewów.  W 2011 roku postawiona została hala Centrum Ogrodniczego o  wielkości 400 m2. Jest to nowoczesna konstrukcja , w której kupić można prawie wszystkie artykuły potrzebne do stworzenia i pielęgnowania ogrodów i balkonów oraz do dekoracji domów i mieszkań. Przylegająca do centrum ogrodniczego szkóka oferuje szeroką gamę roślin ozdobnych, owocowych oraz kwiatów rabatowych i domowych.

 

                        baner nowy 2014.jpg

         

           Furs-ogrody jest to firma rodzinna, założona z pasją, co z pewnością przekłada się na jakość usług i produktów.  "Rośliny to nasz najsilniejszy atut, jednak wymagania klientów były znacznie większe  Chcąc utrzymać się na rynku musieliśmy wprowadzać do oferty dodatkowe produkty, takie jak nawozy, środki ochrony roślin, narzędzia. Ponadto handel wyłącznie w sezonie przestał być satysfakcjonujący, dlatego podjęliśmy decyzję o budowie centrum ogrodniczego na miarę potrzeb klientów i naszych możliwości" - powiedziała Pani Ania.

                                           Fotolia_62207356_XL.jpg


         Jednym z wielu zalet tej firmy jest fachowa i bardzo sympatyczna obsługa, która w pełni profesjonalny sposób doradza klientom , jakie rośliny odpowiedzą na ich oczekiwania oraz czego należ użyć,  aby przez wiele lat cieszyć się pięknym ogrodne. "Naszym celem jest to , aby każdy klient odwiedzający nasze centrum ogrodnicze wychodził z niego zadowolony i uśmiechnięty oraz aby chętnie do nas wracał"- podkreśla Pan Hubert.

            W ofercie Furs-Ogrody posiada również projektowanie i zakładanie ogrodów domowych, czy zagospodarowanie terenu wokół firm. Pan Hubert skończył w tym kierunku studia, więc możemy liczyć na profesjonalizm i fachową obsługą! Istnieje też możliwość wypożyczenia sprzętu ogrodniczego z operatorem lub bez.

                                                            Fotolia_62286124_XL.jpg

UWAGA!!! Wystarczy, że kupisz za minimunm 20zł produkty  firmy BROS, KROPP lub BIOPON i wezmiesz udział w losowaniu nowej kosiarki. Więcej informacji w Centrum Ogrodniczym przy ulicy Krakowskiej 23 w Grodkowie. Sklep czynny od pon. do piątku w godz. 8-18; oraz w sob. 8-15.

 

 

 

 

                                                                                                                               SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

 

     IMG_0937.JPG             IMG_0941.JPG             IMG_0945.JPG

 

 

 

Komentarze

Ill (niezweryfikowany)
Jak jest ogród to może taki

Jak jest ogród to może taki mały wiatraczek do ogrodu[200metrów]

Anonim (niezweryfikowany)
strona niby grodkowska,a tu

strona niby grodkowska,a tu trzy dni imprez i ani słowa,dziwne

Anonim (niezweryfikowany)
w słupsku o tym nie wiedzą

w słupsku o tym nie wiedzą

reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31