Jadwiga Demska Przewodnicząca Rady Miejskiej w Grodkowie wybrana w demokratycznych wyborach samorządowych.

 

W piątek, 19 grudnia w Opolu odbyła się rozprawa w trybie wyborczym, która dotyczyła m. in. „fałszowania wyników wyborów” a tym samym pomówień dotyczących Przewodniczącej Rady Miejskiej - Pani Jadwigi Demskiej. W sądzie pojawił się Pan Waldemar Kwiatkowski, niedoszły radny i burmistrz. Sąd nie dał wiary oszczerstwom kierowanym w stosunku do Pani Przewodniczącej. Redakcja dowiedziała się także o nowych dowodach w sprawie, która z pewnością będzie miała swój dalszy ciąg w prokuraturze. Z informacji tych wynika, iż rzekome „kupowanie głosów” nie miało miejsca, a oświadczenia w tej sprawie były wynikiem popełnienia przestępstwa. Wkrótce zamieścimy obszerniejszą relację dotyczącą piątkowej rozprawy sądowej.

Komentarze

krystyna (niezweryfikowany)
podsumowanie

..paie kwiatkowski mja ze wstydu pod ziemie sie schowal.a pan juz szykuje sie orgaizowac nastepna nagonke/wubory jednomadatowe/...psy szczekaja karawana jedzie dalej....oj moj boze..

mieszkaniec (niezweryfikowany)
,,kupowanie głosów"

Ale wstyd ,jeżeli ma się odrobinę honoru ?Jakim trzeba być idiotom aby pomawiać o kupowanie głosów za 10zł. czy 15zł. a nawet za piwo i wódkę to chwyty tylko na poziomie tego prostaczka który, sądzi wszystkich według siebie. Prokuratura już się zajęła tymi pomówieniami. Sprawa jest rozwojowa.

Anonim (niezweryfikowany)
idiotom)))))

idiotom heheh,dobre

Anonim (niezweryfikowany)
krystyna i mieszkaniec...o

krystyna i mieszkaniec...o mój Boże,cóż to za kpiny z języka polskiego...kto wam włączył komputer dzieciaczki??

anonim (niezweryfikowany)
Czułam, że tak będzie! I

Czułam, że tak będzie! I bardzo dobrze:) Przeciwnikom zostało tylko wytykanie błędów w pisowni... Tego niech się trzymają, bo jak widać tylko to im wychodzi.

olecki (niezweryfikowany)
ręce opadają

i pisze jeden z drugim "idiotom" i twierdzi że ktoś inny jest prostakiem, a sam nie potrafi poprawnie 2 wyrazów po polsku sklecić. Ręce opadają patrząc za poziom niektróych grodkowian

Anonim (niezweryfikowany)
szczena opada

''olecki'' za poziom bez komentarza. Ludzie nie nakręcajcie się na ortografię (temat zastępczy). Przejrzyjcie na oczy, zero przyzwoitości, uczciwości, bo jakim trzeba być draniem i szubrawcem , żeby wymuszać podpisanie oświadczenia o kupowaniu głosów.

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28