Kampania wyborcza w Grodkowie

Dla obywateli kampania wyborcza, to nic innego jak rozklejanie plakatów, rozdawanie ulotek, wiece, spotkania z kandydatami, a także debaty i wszystko to, co pokazuje telewizja i inne środki przekazu.

 

W Grodkowie debat i spotkań z wyborcami nie będzie, za to wojna plakatowa już tak. Spacerując po centrum miasta już można zauważyć plakaty wyborcze na słupach energetycznych i ogłoszeniowych, drzewach, klatkach schodowych i w sklepach. Oklejone są też płoty i ściany budynków. 

Z wielkich billboardów i plakatów spoglądają na nas kandydaci na radnych m.in. z PO, PSL, SLD, PiS-u. Jednak jest to dopiero początek kampanii wyborczej, której finał nastąpi w piątek 14 listopada. W ostatnim dniu agitacji nastąpi walka o miejsce na słupie ogłoszeniowym. Jeden komitet przyklei plakaty, które zostaną zaklejone przez następny.

 

Później ten bałagan będzie trzeba posprzątać. Po zakończeniu wyborów samorządowych komitety będą miały miesiąc czasu na sprzątanie pozostałości po kampanii. Jeśli tego nie zrobią, wówczas zajmie się tym wynajęta przez magistrat firma, a rachunek wraz z mandatem karnym zostanie dostarczony komitetom. 

 

Komentarze

krystyna (niezweryfikowany)
inteligencja

bylam na kilku wydarzeniach sportowych z mezem i jakos po pana zachowaniu i jezyku nie widzialam wysokiej inteligencji!!!razem z pseudokibicami rowno pan rzucal miesem...a swoja droga miec kase to nie to samo co inteligencje!!!..ja proponuje aby pan sie czyms wykazal...bo z kasy mamy itaty dobrze jest korzystac...my kobiety czekamy na pomysly np.dajace miejsca pracy!!!..

reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31