Kandydaci na burmistrza Grodkowa kończą kampanię wyborczą

Jeszcze tylko do północy kandydaci na burmistrza Grodkowa mogą przekonywać niezdecydowanych wyborców do oddania na nich swoich głosów.Następnie rozpocznie się cisza wyborcza.

Urzędujący burmistrz Marek Antoniewicz ubiega się reelekcję, ale żeby ponownie wygrać wybory, musi pokonać jednego mocnego rywala, co zapowiada spore emocje. Obydwaj kandydaci nie śpią, wychodzą do wyborców, a ich sympatycy również nie próżnują. Sam obecny burmistrz Grodkowa prowadzi spokojną kampanię polegającą na rozwieszeniu kilku banerów i plakatów promujących swoją kandydaturę. Również udzielił naszej redakcji kilka wywiadów, w których prostował nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w publikacjach jego kontrkandydata. Z kolei Waldemar Kwiatkowski prowadzi agresywną kampanię polegającą na atakowaniu rywala oraz publikowaniu w gazetach i ulotkach nieprawdziwych informacji, często sam sobie zaprzeczając w kilku punktach. Sympatycy obydwóch panów są jeszcze bardziej aktywni. Jeden z byłych kandydatów na burmistrza Grodkowa widywany jest na mieście, jak po godz. 23: 00 wiesza plakaty swojego ulubieńca. Inni zaś zaklejają plakaty kandydata z ramienia Prawicy Ziemi Grodkowskiej.

Natomiast w sieci toczy się brutalna walka. Internauci wrzucają ulotki, które mają zniechęcić do głosowania na obydwóch kandydatów. Walka o fotel burmistrza Grodkowa w ostatnich godzinach przed ciszą wyborczą zapowiada się ciekawie, ale będzie ona nieprzyjemna zarówno dla wyborców, jak i samych kandydatów.

Do urn pójdziemy już w niedzielę 30 listopada. Głosować można w tych samym lokalach, co ostatnio w godz. od 7: 00 do 21:00.

reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28