Leśna Przystań rozpoczęła sezon

Leśna Przystań w podgrodkowskim Głębocku rozpoczęła sezon wakacyjny. Pod okiem ratowników można tam zażyć kąpieli za 4 złote dziennie. Możliwe jest także skorzystanie z pola namiotowego lub wjazd samochodem z przyczepą kempingową.

Jak informuje Wojewódzka Stacja Sanotarno-Epidemiologiczna w Opolu, woda z jeziora w Leśnej Przystani została zbadana laboratoryjnie i 7 lipca została uznana za przydatną do kąpieli.

 

Ponadto nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwają ratownicy.

 

-        Zgodnie z ustawą, miejsca wykorzystywane do kąpieli mają obowiązek zapewnienia ratowników – tłumaczy zarządca kąpieliska. - W zeszłym roku było ich dwóch – dodaje.

 

Całodniowy bilet wstępu to koszt czterech złotych, a w przypadku biletu ulgowego – dwóch. Za wjazd samochodem trzeba zapłacić 5 złotych, natomiast za przyczepę kempingową – 10 od osoby. Korzystanie z prądu kosztuje 5 złotych od osoby za dobę.

 

Na miejscu można także wypożyczyć kajak.

 

Komentarze

wczasowicz (niezweryfikowany)
Mała uwaga-ten plac zabaw

Mała uwaga-ten plac zabaw,który znajduje się na terenie ośrodka Leśna Przystań jest trochę niebezpieczny w użytkowaniu dla małych dzieci .Taka sytuacja trwa już od kilku lat- właściciel pobiera opłaty za wejście na plażę,a naprawą sprzętu nie może się zająć :/

ANONIM (niezweryfikowany)
PLAŻA

PLAŻE JEST BRUDNA, CO TO MIEJSCE DLA BRUDASÓW ? MOŻE WODA JEST CZYSTA ALE PANUJE TAM BURDEL

zainteresowana (niezweryfikowany)
Czy domek znajdujący się na

Czy domek znajdujący się na terenie Leśnej Przystani jest do wynajęcia dla wczasowiczów? Jeśli tak, to jaka jest cena za dobę od osoby?

Agata Pala (niezweryfikowany)
dlaczego anonimy piszą?

Witam, jeżdzę od wielu lat nad jezioro Lesna Przystań, jestem bardzo zadowolona i będę waracać tam często. Super plaża wiele miejsca do spacerów wkoło, obsługa bardzo ok. Wydaje mi się , że ludzie którzy komentują tak nie fajnie jak wyżej mają problem ze sobą, dlaczego się nie podpiszą? ja sie nie mam problemu mieszkam w Brzegu i podałam nazwisko i imie. Ludzie nie mają problemów i wymyślają je sami:) ja jestem zachwycona miejscem przezde wszystkim za taka cenę, mogę być z dziećmi od rana do wieczora:) Nie rozumie jednego , jeżeli tak źle jest tam, tak do dupy, brzydka plaża, deski na hustawkach nie takie:) to po co tam przyjezdacie? Jedzcie np. do Gołębiewskiego Parku Wodnego ! 30 zł dwie godziny:) i suuuuper:) Życze wszystkim udanego plażowania:) i pozdraewiam tych , którzy miło spędzają czas:) A. Pala

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28