Olimp jedzie do Ostrowca Świętokrzyskiego

Przed grodkowianami jeden z dwóch dalekich wyjazdów. W sobotni poranek Olimp wyjeżdża do Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie w hali sportowej KSZO zostanie rozegrany mecz w ramach drugiej kolejki I ligi piłki ręcznej mężczyzn.
Zapytaliśmy trenera, jak wyglądały przygotowania do tego starcia.- W poniedziałek rozpoczęliśmy misję Ostrowiec. Osobiście nie znam tego zespołu, wiem, że jest to trzon byłej radomskiej drużyny. Więc będę analizował filmy i rozmawiał z chłopakami na temat sobotniego pojedynku z beniaminkiem. Natomiast jedziemy po dwa punkty i na parkiecie na pewno będzie wojna i zacięta walka – mówi Piotr Mieszkowski, trener UKS-u Olimp Grodków.
W pierwszej kolejce Olimp pokonał Zieloną Górę 26: 19 i znajduje się na piątym miejscu. Z kolei KSZO odniosło pierwszą porażkę w Opolu 36: 26 i obecnie zajmuje 12 pozycję w tabeli.
Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 18: 00 w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO, przy ul. Świętokrzyskiej 11. O jego przebiegu postaramy się na bieżąco informować na naszym facebookowym profilu.
Zaplanowane na ten weekend siedem spotkań rozpocznie drugą kolejkę I ligi mężczyzn gr. B w sezonie 2014/15. Rezultaty drugiej serii gier wytypował skrzydłowy UKS Olimpu Grodków, Michał Drej.
MTS Chrzanów - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2
- Stawiam na Ostrovię, która dokonała solidnych wzmocnień przedsezonowych, więc powinna poradzić sobie z beniaminkiem.
AZS UZ Zielona Góra - ŚKPR Świdnica 2
- Tutaj pojedynek będzie bardzo zacięty, ale myślę, że to, ŚKPR odniesie zwycięstwo.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - UKS Olimp Grodków 2
- OLIMP jedzie po 2 punkty, nie możemy ich gubić, jeśli chcemy utrzymać się w środku tabeli I ligi. Więc wygrana jest w naszym zasięgu, inny wynik będzie rozczarowaniem.
Czuwaj Przemyśl – PE Gwardia Opole 2
- W tym meczu faworyt jest tylko jeden. Gwardia już w pierwszej kolejce pokazała, kto tu przeważa na boisku. Mają silną ekipę, z którą chcą, jak najszybciej powrócić do Superligi. Więc opolanie bez problem poradzą sobie z tym przeciwnikiem.
KSSPR Końskie - MKS Kalisz X lub 2
- To będzie ciekawy mecz. Wynik będzie oscylować w około remisu, jednak z przewagą dla Kalisza.
Viret CMC Zawiercie - SPR Tarnów 1
- Zawiercie gra przed własną publicznością i będzie chciało pokazać się z jak najlepszej strony. Stawiam na gospodarzy, aczkolwiek Tarnów nie podda się bez walki.
Siódemka Miedź Legnica - Olimpia Piekary Śląskie 1
- Legnica powinna poradzić sobie z rywalem ze Śląska, choć ten może zaskoczyć rywala i sprawić niespodziankę.

Damian Kapinos

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28