Powiat wspiera wokalistkę z Żelaznej

Diana John z podgrodkowskiej Żelaznej wystąpi w tegorocznym konkursie Superdebiutów podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W dążeniu do sukcesów, wokalistkę wspierać będzie powiat brzeski.

Przypomnijmy, że młoda wokalistka zasłynęła udziałem w telewizyjnym show "X-factor" (gdzie oprócz niej, na scenie pojawił się też grodkowski raper Smuta), oraz "Mam talent". Była także jedną z gwiazd ubiegłorocznych Dni Grodkowa. Kilka tygodni temu wygrała eliminacje do opolskich Superdebiutów, które odbędą się już 6 czerwca.

Jednak występ w opolskim amfiteatrze wiąże się wieloma trudnościami – także finansowymi. Dlatego też Starostwo Powiatowe w Brzegu zgodziło się wesprzeć finansowo Dianę.
W zamian, grodkowianka zobowiązała się promować powiat podczas wydarzeń związanych z festiwalem – zarówno w Opolu, jak i w Warszawie, do której przed imprezą uda się co najmniej dwukrotnie.

O podobnej pomocy ze strony gminy mówiło się nieoficjalnie już kilka tygodni temu, jednak wydział promocji grodkowskiego magistratu zaprzecza, by do tej pory coś takiego miało miejsce.

Komentarze

lol (niezweryfikowany)
Powodzenia!!!!

Powodzenia!!!!

pati (niezweryfikowany)
Trzymam kciuki powodzenia !

Trzymam kciuki powodzenia !

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28