Poznaj zwyciężcę tygodniowych zmagań sportowych

Zaplanowane na ten tydzień siedem spotkań rozpocznie zmagania I ligi mężczyzn gr. B w sezonie 2014/15. Rezultaty pierwszej serii gier wytypował obrotowy UKS Olimpu Grodków, Bartosz Żubrowski.

 

 

Siódemka Miedź Legnica - MTS Chrzanów 1

 

- Zdecydowanie stawiam na gospodarzy. Mimo kilku zmian w zespole, sądzę, że udało im się znaleźć godnych następców. Z kolei MTS nie spisywał się najlepiej w sparingach, więc nie będzie w stanie zagrozić solidnej drużynie Siódemki.

 

Olimpia Piekary Śląskie - Viret CMC Zawiercie X

 

- W tym spotkaniu bardzo ciężko wytypować zwycięzcę. Wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami, a wynik meczu prawdopodobnie będzie oscylować w granicach remisu i na taki postawię.

 

SPR Tarnów - KSSPR Końskie 1

 

- Gospodarze przeszli solidny okres przygotowawczy pod okiem doświadczonego trenera Skutnika, co będzie widać w ich grze. W drużynie gości, co roku dochodzi do kilku zmian i sądzę, że tym razem nie poczynili większych wzmocnień i przegrają pierwszy mecz.

 

ŚKPR Świdnica – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1

 

- Ciężko wytypować mi zwycięzcę tego meczu. Ostrowianie poczynili kilka wzmocnień, lecz ŚKPR na swoim parkiecie zawsze jest groźny. Z sympatii do Świdnicy, gdzie grałem przed przyjściem do Grodkowa liczę na wygraną gospodarzy.

 

PE Gwardia Opole – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1

 

- Beniaminek z Ostrowca może być czarnym koniem rozgrywek. Dokonali kilku naprawdę ciekawych wzmocnień wraz z nowym trenerem. Sądzę, że na dotarcie będą potrzebowali kilku kolejek. Spadkowicz z Opola posiada taką kadrę, jakiej chyba nikt nie widział jeszcze w 1 lidze. Byli medaliści i reprezentanci Polski. Uczestnicy ligi mistrzów. Na każdej pozycji po dwóch równorzędnych zawodników. Gwardii będzie ciężko komukolwiek się przeciwstawić, dlatego uważam, że już w pierwszej kolejce opolanie pokażą, kto jest głównym kandydatem do awansu do PGNiG Superligi.

 

MKS Kalisz – Czuwaj Przemyśl 2

 

- Kolejny bardzo ciężki mecz do wytypowania. Swój typ podpieram tym, że do Przemyśla wrócił Paweł Stołowski, który daje bardzo dużo temu zespołowi. W Kaliszu doszło do dość dużych przetasowań składu i ich postawa jest wielką niewiadomą.

 

UKS Olimp Grodków - KS AZS UZZielona Góra 1

 

- Podchodzimy z szacunkiem do rywala, który na fali entuzjazmu będzie chciał udowodnić, że ich awans nie był przypadkiem. Jesteśmy jednak dobrze przygotowani do sezonu. Nasza gra z każdym sparingiem wyglądała coraz lepiej. Musimy być pewni swoich umiejętności i w takich meczach przed wspaniałą grodkowską publicznością pokazywać, na co nas stać i pewnie wygrać mecz. Liczymy, że w kolejnym sezonie w 1 lidze będziemy mogli liczyć na gorący doping.

Komentarze

Anonim (niezweryfikowany)
to znaczy że będą grali cały

to znaczy że będą grali cały tydzień ? co miał na myśli autor ?

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31