Rodzice Kingi proszą o pomoc

Kinga ma 8 lat i cierpi na porażenie mózgowe, pomimo tego jej rodzice robią wszystko, by dziewczynka mogła każdego dnia pokonywać bariery związane z chorobą. Dlatego apelują do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc.

 

Kinga jest uczennicą jednej ze szkół na terenie gminy Grodków. By mogła bez przeszkód uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych z rówieśnikami niezbędny jest jej specjalistyczny wózek z wyposażeniem, który ułatwiłby jej przemieszczanie się. Niestety zakup specjalistycznego sprzętu znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny. Sprzęt, którym obecnie dysponuje rodzina jest już dla Kingi za mały, co w znacznym stopniu ogranicza jej możliwości pełnego uczestnictwa w życiu szkoły. Dlatego zakup nowego wózka dostosowanego do wzrostu i wieku dziewczynki może sprawić, że na jej buzi zagości radosny uśmiech. To dla niej szansa na integrację i samodzielność.

 

Wszystkie osoby zainteresowane pomocą dla Kingi proszone są o kontakt z redakcją portalu terazgrodkow24 pod adresem e-mail: redakcja@terazgrodkow24.pl 

 

Każdy z nas może pomóc.

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31