Rok współpracy z Uniwersytetem

Przed rokiem – w czerwcu ubiegłego roku grodkowskie Liceum Ogólnokształcące nawiązało współpracę z Uniwersytetem Opolskim. Głównym założeniem podpisanej umowy współpracy jest integrowanie szkolnych i pozaszkolnych działań dydaktycznych uwzględniających pasje i zainteresowania uczniów, co umożliwi podejmowanie świadomych decyzji dotyczących kierunku dalszej edukacji.

W ramach współpracy, podczas mijającego roku szkolnego, młodzież z grodkowskiego "ogólniaka" miała możliwość uczestniczyć w zajęciach z biologii, fizyki, chemii, matematyki a także języków angielskiego i niemieckiego. Forma warsztatów i laboratoriów pozwalały licealistom na lepsze i szybsze przyswajanie zaawansowanej wiedzy.

Pozyskana w ten sposób wiedza nierzadko wykraczała poza granice programu nauczania dla szkól średnich, co z pewnością przyda się podczas dalszej edukacji.

- W przyszłym roku nadal będziemy kontynuować współpracę z tą Uczelnią – informuje grodkowskie liceum.

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
 

Fatal error: Call to a member function getDirectoryPath() on a non-object in /home/bastet1/public_html/sites/all/modules/backup_migrate/includes/files.inc on line 37