SPR Tarnów vs UKS Olimp Grodków – live!

Po przerwie świątecznej na parkiet powracają nasi pierwszoligowi szczypiorniści. Olimp Grodków udaje się do małopolskiego Tarnowa, aby sprawić dzisiaj swoim kibicom niespodziankę. Tego zadania z pewnością nie ułatwią miejscowi gracze, czego grodkowianie już doświadczyli w poprzednim sezonie 2013/2015. 

 

Pojedynki pomiędzy SPR-em Tarnów a Olimpem Grodków są wyrównane i nerwowe do ostatnich sekund. W poprzednim sezonie grodkowianie przegrali w Tarnowie zaledwie dwoma bramkami 31: 29, a przed własną publicznością wygrali tylko jedną bramką 26:25. Można, zatem spodziewać się ciekawego widowiska. 

Tarnowianie zagrają dzisiaj pod wodzą nowego trenera Marcina Bożek, który zastąpił szkoleniowca Ryszarda Skutnika – odchodzącego do KS Azotów Puławy. Chcąc utrzymać się w lidze muszą wygrać to spotkanie. Obecnie zajmują dziewiąte miejsce w tabeli mając na koncie 6 punktów. Do tej pory odnieśli 3 zwycięstwa i 4 porażki. 

Z kolei Olimp boryka się z licznymi kontuzjami swoich zawodników, ale mecz z Piekarami pokazał, że tutaj każdy będzie walczył o boisko i punktował w bramkę rywala. Obecnie podopieczni Piotra Mieszkowskiego zajmują szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Trzykrotnie zwyciężyli oraz po dwa razy zremisowali i przegrali. 

 

Spotkanie pomiędzy SPR-em Tarnów a UKS-em Olimp Grodków będzie na żywo transmitowane na kanale telewizji, TVW (poprzez portal YouTube). Start o godz. 18:30

 

https://www.youtube.com/watch?v=tKivyOcXfXc

 

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28