Sylwestrowe szaleństwo w Grodkowie

Sylwester 2014. Gdy już zarezerwujemy sobie miejsca na sylwestrowy bal, to nie pozostaje nam nic innego, jak przygotowanie się do tego wyjątkowego wydarzenia. Sprawdziliśmy, jak grodkowianie chcą błyszczeć w ostatnią noc w roku.

Dla kobiet kreacja to już połowa sukcesu. Na ten wyjątkowy bal przygotowania rozpoczynają się już kilka miesięcy wcześniej. Najpierw trzeba znaleźć sukienkę lub inny strój, w którym będziemy witać nowy rok. Tutaj nie ma z tym problemu. Grodkowskie sklepy modowe już prześcigają się w pomysłach i specjalnie na ten dzień ściągają produkty najlepszych marek. W sklepie odzieżowym przy ul. Sienkiewicza sukienkę można nabyć w przedziale cenowym od 99 do 219 zł.

Po wyborze stroju pora na przyjemności. Salony urody i piękności pękają w szwach. Najczęściej panie wybierają się tam, by zrobić dobry makijaż, poprawić fryzurę oraz pomalować paznokcie. Tutaj z wizytą nie jest łatwo. – Mamy już takie klientki, które przychodzą na początku czerwca, aby zapisać się na przedsylwestrową wizytę. Teraz zostało zaledwie kilka miejsc wolnych, ale jeśli ktoś przyjdzie w ostatni dzień roku, to też zostanie obsłużony – zapewnia Barbara Walczak, właścicielka jednego z największych salonów urody w Grodkowie.

Tutaj najczęściej panie wybierają jeden z trzech modnych stylów fryzur. Jedna jest przeznaczona dla kobiet z romantyzmem, a włosy są upięte w hiszpańskim stylu. Osoby, które lubią nowoczesne wykonanie mogą zrobić sobie włosy upięte w stylu retro, fryzura ta jest polecana kobietom kochającym klasykę. Ostatnia fryzura została wykonana w stylu buntownickim dla przebojowej klientki. Wszystkie fryzury pań prezentujemy poniżej na zdjęciach.

Czas, jaki panie muszą poświęcić na uporządkowanie włosów średnio wynosi jedną godzinę. Koszt jest różny w zależności od układów i stylów, za wykonanie nowej fryzury można zapłacić od 60 do 120 zł.

 

Idealna sukienka, piękna fryzura i makijaż, który przetrwa całą noc – taki zestaw nie musi być tylko marzeniem. Każda z pań chce wyglądać, jak najładniej, bo podobno, jaki sylwester, taki cały rok.

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31