Uczniowie dostaną przystanek

W najbliższym czasie na grodkowskim dworcu ma stanąć wiata przystankowa. To dobra informacja dla uczniów gimnazjów, którzy od tego roku szkolnego na autobus czekają właśnie tam.

Dotychczas młodzież odjeżdżała spod gimnazjum numer 1 przy ulicy Powstańców Śląskich, jednak po latach uznano, że miejsce to nie jest bezpieczne:

- To był wniosek jednego i drugiego gimnazjum – i rodziców i nauczyciel, że to miejsce, z którego się dzieci odbierało i dowoziło, było miejscem jednak niebezpiecznym. Jest to ulica ruchliwa no i my postaramy się wniosek ich spełnić. Udało nam się w momencie przejęcia dworca to stanowisko zorganizować – tłumaczy powody, dla których wprowadzono zmiany Waldemar Wójcicki – zastępca burmistrza Grodkowa.

Obecnie uczniowie wsiadają do autobusów na stanowisku numer 4, wkrótce jednak do dyspozycji dostaną także wiatę przystankową, która ma chronić czekających na odjazd przed deszczem i śniegiem. Jak zapewniają włodarze miasta, ma się ona pojawić jeszcze przed nowym rokiem szkolnym.

Daniel Klimczak

Komentarze

Ja (niezweryfikowany)
.

NARESZCIE !

zak (niezweryfikowany)
wiata

Taka wiata jeszcze bardziej zrobi brzydkim to miejsce ! Należy wreszcie zrobić poczekalnię tam, gdzie jej miejsce - czyli w holu dworca ! Niech sklepy zajmą wolne pomieszczenia wokół holu (np: po dawnej poczekalni PKS), a środek należy wreszcie doprowadzić do normalności !

rico (niezweryfikowany)
re

I oczywiscie miejsca parkingowe ,bo to jest nienormalne .Taki wielki plac a nie ma gdzie zaparkowac a (strasznie służbowi)strażnicy tylko czekają zeby ukarać biednego rodzica.

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28