Weź udział w teledysku

Na pomysł stworzenia wakacyjnego teledysku wpadł Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie. Udział w przedsięwzięciu może wziąć każdy, kto potrafi śpiewać, tańczyć lub projektować. Poszukiwane są też osoby interesujące się dźwiękiem, filmem lub pisaniem scenariuszy.

 Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Liczymy, że tu przyjdzie w większości młodzież, ale jak pojawi się emeryt to na pewno mu nie odmówimy – tłumaczy Marek Kwiatkowski z Ośrodka Kultury i Rekreacji w Grodkowie

Warto dodać, że Ośrodek Kultury i Rekreacji dysponuje profesjonalnym sprzętem do realizacji tego pomysłu. Oprócz wysokiej jakości kamery i sprzetu do montażu wideo, od niedawna dysponuje także własnym, profesjonalnym studiem nagraniowym, które na co dzień służy też osobom pragnącym realizować muzyczne marzenia.

Na razie nie ustalono jeszcze tematyki ani miejsc, w których nagrywane będą sceny klipu. Tym mają się zająć uczestnicy projektu:

 Z inicjatywą wyjdą uczestnicy, tak, żeby to był w całości ich projekt. Nie chcemy im narzucać absolutnie niczego. Sami od początku do końca będą realizować ten teledysk pod opieką naszych pracowników – dodaje Kwiatkowski.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tym ciekawym przedsięwzięciu muszą zapisać się osobiście u organizatora. Aby zgłosić swój udział należy przyjść w środę 9 lipca w południe do Domu Kultury przy Kasztanowej 16.

Przypomnijmy, że Grodków całkiem niedawno "wystąpił" w teledysku. Klip do piosenki "Opętany przez marzenie" Grzegorza Wilka zawierał – wplecione między ujęcia ze Stanów Zjednoczonych – fragmenty nagrane w Grodkowie. Jednak słaba jakość filmu kręconego w Grodkowie jak i same ujęcia sprawiają wrażenie nagranych całkowicie spontanicznie i przypadkowo. Mowa tu o przypadkowych ludziach w kadrze czy połamanych gałęziach drzew leżących na drodze. Zastanawiać można się także nad sensem pokazywania niektórych miejsc – bo i co reprezentatywnego jest w kawałku budynku więzienia na Sienkiewicza, który ukazano we fragmencie nagranym podczas jazdy samochodem?

Za pokazanie Grodkowa w teledysku, a także inne działania mające promować Grodków, miasto zapłaciło muzykowi 20 tysięcy złotych. Dom Kultury nagra swój teledysk za darmo. Znając jakość dotychczasowych materiałów wideo tworzonych przez OKiR, można być spokojnym, że efektu końcowego nie będzie się trzeba wstydzić.

Daniel Klimczak

Komentarze

wreszcie! (niezweryfikowany)
No i wreszcie ktoś to

No i wreszcie ktoś to powiedział głośno! Jasiu witaj wśród żywych :)

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28