Zaśpiewali kolędy

29 grudnia, na grodkowskim Rynku odbyło się spotkanie zatytułowane „Kolędowanie pod Ratuszem”, które wspólnie zorganizowali: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Grodkowie, Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Izba Pamięci Ziemi Grodkowskiej. Impreza na stałe wpisała się już do kalendarza imprez cyklicznych na terenie gminy Grodków.

Na spotkaniu panowała wyjątkowa, świąteczna atmosfera, a to nie tylko za sprawą śpiewających mieszkańców. Na estradzie wystąpili: samorządowcy, wokalny zespół dziecięcy „Music Mix”, zespół z Kopic, zespół „Kokorycz” z Głębocka oraz chór „Grodkovia”. Podczas koncertu rozdawano śpiewniki z tekstami kolęd, bowiem organizatorzy twierdzą, że śpiewać każdy może. Zabrzmiały nie tylko najpiękniejsze, nastrojowe i znane nam wszystkim polskie kolędy, ale także inne piosenki świąteczne.

 

W najbliższą niedzielę 4 stycznia będzie kolejna okazja do wzięcia udziału we wspólnym kolędowaniu. Tym razem nie w Grodkowie, a w Brzegu, gdzie na placu Polonii Amerykańskiej odbędzie się „Noworoczne Kolędowanie”. Koncert będzie miał akcent grodkowski, bowiem na scenie wystąpi orkiestra dęta z Żelaznej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.

 

Film:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jyY3yEOORsY

Dodaj komentarz

Zabezpieczenie antyspamowe CAPTCHA.
Te pytanie służy sprawdzeniu czy jesteś prawdziwym człowiekiem czy spam botem.
Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28