Zbigniew Ziobro przyjedzie w środę do Grodkowa

W środę 5 listopada do Grodkowa przyjedzie Zbigniew Ziobro - prezes Solidarnej Polski, który spotka się z kandydatką na burmistrza Grodkowa oraz mieszkańcami.

 

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:30 w sali Domu Kultury w Grodkowie, ul. Kasztanowa 16.

 

 

 

Komentarze

pisowiec (niezweryfikowany)
Rozbijają prawicę...

Przyjadą rozbijać prawicę jak na eurowyborach! Progu nie przekroczyli, a prawicy cenne głosy zabrali. Tak też będzie tutaj, komu odbierzecie głosy? Zabierzecie prawicy, a progu teraz też nie przekroczycie, bo nawet w sondażach was nie ma.

rudy z wierzbnika (niezweryfikowany)
wybory

To czemu prawica czyli PiS nie zgłosił swoich kandydatów do Rady Miejskiej i kandydata na burmistrza taka z nich prawica lizo tyłki i nic po za tym.Pozdrawiam SOLIDARNĄ POLSKĘ.

Jole (niezweryfikowany)
Pan Ziobro

Coz kiedys spiewal Rosiewicz ze takie dwa ziobra itd dzisiaj juz wiemy ze nawet pol nie jest nam potrzebne czlowiek o ewidentnych cechach karierowicza czymajacy sie polityki jak koryta no bo kasa, do tego juz na marginesie znalazl jakas akceptacje Kaczynskiego ale w swietle ostatnich wydarzen wiadomo ze wszystkim mlodym w PiS chodzi o kase jak ja zakombinowac jak ominac jak ocwanic takie to polskie i jak sie okazuje takie to tez pisowskie bo poslowie z tej wpadki sa z najwyzszej polki do tego jeczcze ich polowice broniace gorzaly ludzie co za wstyd!!!!

reklama

Kalendarz imprez

n p w ś c p s
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31